Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 05-10-2021 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Extrabis Shpk eshte kompani lider ne inportimin/ eksportimin dhe shitjen e Paisjeve Mbrojtese Personale.
Kompania jone eshte distributor ekskluziv i disa prej kompanive me te medha Europiane dhe Botrore persa i paisje mbrojtese dhe sigurise ne pune. www.extrabis.com

Detyrat

 • Regjistrim sistematik të faturave vendase, importit si edhe kontabilizimi i saktë i tyre te regjistroj faturat e shitjes, blerjes ne sistemin e financa 5.
 • Te kete eksperienceme importe-eksporte/magazina doganore mbajtja e regjistrimi i inventarit të mallit dhe të aseteve të kompanise pergatitja dhe dorezimi i librave te blerjes dhe shitjes ne sistemin e efilling llogaritja e pagave, plotesimi i fdp tvsh, tatimi ne burim te dije te rakordoje klient -furnitor, ark-bank.
 • Te dije te perdor selfcare-in dhe te kete eksperienc me procesin e fiskalizimit.
 • Te jete e afte te mbylle pasqyrat financiare hartimi i raporteve te ndryshme qe kerkohet nga drejtuesit te mbaje mardheniet me tatimet dhe doganat njohuri te gjuhes angleze.
 • Te dije te perdor shume mire paketen microsoft office te jete e gatshme per pune ne grup.
 • Te kete aftesi te mira komunikuese te kete logjike shume te mire analitike.
 • Të ketë iniciativë dhe fleksibilitet në punë.    

Kualifikimet

 • Diplome ne Degen Finance/Kontabilitet.

 • Kualifikime Financiare Profesionale (Shoqata e Kontabilistëve të Çertifikuar të Çertifikuar) dhe Diplomën Përkatëse Master.

 • Te Kete Mbi 5 Vjete Eksperienc Pune.

 • Njohuri shumë të mira të Standardeve Kombëtare të Kontabilitetit, Kuadrit Ligjor dhe Sistemit Tatimor.

 • Aftësi shumë të mira në MS Office/Google Suite.

 • Njohës i gjuhës angleze, niveli minimal B2.

   

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nese jeni te interesuar per kete pozicion, ju lutem dergoni CV-ne tuaj dhe referenca te puneve te mepareshme ne adresen e email-it  [email protected]
Ju informojme se vetëm kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


EXTRABIS SHPK

Extrabis Shpk është një lider i mirënjohur në tregun shqiptar, duke ofruar produkte cilësore, të rehatshme, atraktive, bashkëkohore me çmim shumë konkurues dhe te çertifikuara CE nga kompani Testimi Evropian.
Ne jemi gjithashtu të pranishëm në Maqedoninë e Veriut, Kosovë dhe në Athinë, Greqi për t'i shërbyer tregut Evropia...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • RR. Teodor Keko, Tirane e Re
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 355 69 522 8565
 • Mobile: 0695228565

 • Autostrada TiraneDurres. Km 5, Prane QTU
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0695228565

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë