Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86380

Ekonomist/e në kantier Kamëz

Tirane, Shqipëri 11-03-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-03-2024

---

---


Përshkrimi

Shoqeria "Gjoka Konstruksion" sh.a kerkon te punesoje Ekonomist/e  për Kantierin Kamëz.


Detyrat

 • Plotësimi i dokumentacionit të nevojshëm (fatura tatimore/ fatura shoqerimi) për klientët, mjetet e transportit të mallit;
 • Asistim në kryerjen e inventarit të magazinës dhe nxjerrjen e rezultatit përfundimtar;
 • Mbajtja e gjendjes së inventarit të magazinës, kartelave të artikujve, rakordimin e gjendjes kontabel dhe fizike;
 • Përgatitja e faturave tatimore të shitjes bazuar në kontratat e nënshkruara mes palëve;
 • Hartimi raporteve të ndryshme shitje dhe blerje;
 • Menaxhimi i faturave te blerjeve dhe shitjeve dhe rakordime periodike me klientët / furnitorët;
 • Rakordimin e kartelave të furnitorëve;
 • Përgatitja e raporteve mbi aktivitetin e punës në kantier;
 • Në rast nevoje duhet të shkojë në kantieret dytësore për verifikim e inventareve;
 • Detyra të tjera të ngarkuara nga eprori përkatës.

Kualifikimet

 • Të jetë diplomuar në Fakultetin e Ekonomise;
 • Të ketë eksperiencë pune minimalisht 3 vjet si ekonomist në kompani ndërtimi; 
 • Të ketë njohuri të gjuhës Angleze;
 • Të zotëroj njohuri të paketës Microsoft Office (veçanerisht me Excel-in) dhe programin Financa 5;
 • Të jetë i saktë në detyrat që i ngarkohen dhe i aftë për të punuar në grup;
 • Preferohet të ketë njohuri mbi pjesët e kembimit të makinerive.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë të interesuarit të dërgojnë CV-n e tyre me foto në adresën e email-it: [email protected]

Adresa e punës: Kantieri Kamëz, Rr. Argjinatura.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.gjokakonstruksion.al


Gjoka Konstruksion Sh.A

Kompani Ndertimi e fokususuar ne: Infrastrukture rrugore Ndertim Hidrocentralesh Ndertim Tunelesh Ndertim Urash Rezidenca Banimi Prodhim Asfalti Prodhim Betoni Dhe Sherbime


INFORMACIONE KONTAKTI