Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78022

Ekonomist/e Durres

Durres, Shqipëri 15-06-2023 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

15-06-2023

---

---


Përshkrimi

Techno-Machinery kërkon të zgjerojë staf me pozicionin e Ekonomist/e  me kohe te plote.


Detyrat

Përgjegjësitë e këtij pozicioni konsistojnë në:  

 • Rregjistrimi i blerjeve dhe shitjeve, rakordim në lidhje me levizjet e artikujeve.
 • Pergatitja e raporteve per deklarime mujore te blerje/ shitje.
 • Regjistron shpenzimeve & të ardhurave mujore të realizuara sipas projekteve.
 • Kontabilizimin e dokumentave në sistemin e kontabilitetit.
 • Kontrollon saktësinë e të gjithë dokumentacionit të magazinës, ashtu edhe për saktësinë e veprimeve te kryera, kontroll i magazines.
 • Rakordimi i marrdhenieve me kliente furnitore.
 • Bashkëpunon me stafin e financës, për te krijuar dhe analizuar raporte financiare.
 • Ndjekja e faturave në platformën selfcare.
 • Kontrolli i vazhdueshem i saktesise se transaksioneve te hedhura.

Kualifikimet

Aftësitë individuale

 • Aftësi shumë të mira komunikimi;
 • I orientuar drejtë objektivave;
 • Të jetë fleksibël, edhe në rastet kur i ngarkohen detyra të tjera;
 • Te zoteroje mire programin Bilanc, programe te ngjashme financiare dhe paketen Mc Office (vecanerisht Exel);
 • Te jete i komunikueshem dhe te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes;
 • Te karakterizohet nga ndershmeria dhe korrektesia.

 

Arsimimi:

 • Diplomë Universitare në Ekonomik/Finance/Kontabilitet);
 • Minimumi 2 vite eksperiencë në biznes dhe/ ose kontabilitet;

 

Kualifikime / Specializime

 • Njohuri shumë të mira të komputerit dhe paketës Office (excel i domosdoshem);

Gjuhe të huaja: Anglisht. Italisht

Pagese e kenaqshme, kushte te mira pune, staf fleksibel dhe bashkepunues.


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne cv ne adresen e meposhteme : [email protected]
Ose te kontaktoni ne numrin : 0683839001

Autostrada Tr-Dr 6 km larg Durresit


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Techno-Machinery

Techno-Machinery