Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 73812

Ekonomist/e

Tirane, Shqipëri 09-02-2023 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

09-02-2023

---

---


Përshkrimi

Intrama GmbH është një kompani gjermane me filialet e saj në: Bullgari, Maqedoni, Rumani, Kosovë, Serbi dhe Shqipëri .Intrama është një nga furnizuesit kryesorë për zgjidhjen teknike të sistemit në përpunimin dhe paketimin e ushqimit si dhe sektorin e shitjes me pakicë.
Sistemi teknik i INTRAMA përbëhet nga makineritë si ato të përpunimit, paketimit si dhe makineri per peshim dhe etiketim .Në përgjithësi INTRAMA mbështet klientët në industrinë e ushqimit “për t’ua shtuar vleren produkteve ushqimore".
Në përpjekje që të mbështesim zgjerimin tonë në Shqipëri INTRAMA është duke kërkuar një Ekonomist/e për filalin tonë në Tiranë.

 


Detyrat

  • Përgatitjen dhe kryerjen e dokumentave  kontabel;
  • Regjistrimi I faturave te blerjeve dhe shitjeve, si dhe pagesat bankare, cash flow;
  • Regjistrimi  i veprimeve te magazines;
  • Përgatitjen e analizave të kontabilitetit, referencave si dhe raporteve dy javore dhe mujore;
  • Mbështet aktivitetet e menaxherit të shitjes - koordinon punën në zyrë;

Kualifikimet

  • Të ketë mbaruar Arsimin e  lartë në ekonomi;
  • Njohuri të mira kompjuterike : Pako MS office;
  • I gatshëm për aftësim profesional ;
  • Njohja e gjuhës angleze ose gjermane ;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Intrama ofron:
Kushte të mira të punës 
Trajnime dhe mundësi për aftësim dhe zhvillim profesional
Punë në ekip të ri dhe të përgjegjshëm
Ju lutemi dërgoni Cv-në tuaj në gjuhën angleze me një fotografi si dhe letër motivimi deri me datë …… në adresën [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Intrama Albania shpk

Intrama Albania shpk