Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 66581 Ekonomist

Ekonomist
Tirane, Shqipëri 07-06-2022 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ekonomist tek Xhaferaj Kontabilitet 
Xhaferaj Kontabilitet është zyrë kontabiliteti që ofron shërbime për 300+ biznese që nga viti 2009.
Fokusi ynë kryesor është planifikimi tatimor, kontabiliteti tatimor dhe pajtueshmëria me legjislacionin tatimor.
Tek Xhaferaj Kortabilitet do të keni mundësinë të ndërtoni karrierën tuaj të kontabilitetit duke u bërë versioni juaj më i mirë.
Xhaferaj Kontabilitet angazhohet për të investuar në burime njerëzore. Me mbështetjen e një profesionisti me përvojë në biznes, mund të prisni të zhvilloni baza të forta në aftësitë tuaja teknike tatimore, menaxhuese, marketing, biznesi dhe aftësitë e teknologjisë së informacionit.
Që nga viti 2018 departamenti i IT-së është shndërruar në një kompani të re 2RM Lab dhe ka filluar zhvillimin e softuerit të kontabilitetit dhe që nga viti 2020 është certifikuar për sistemin e ri fiskal si softuer.

Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë:
• Plotësim, lëshim, regjistrim dhe ndjekja e faturave të shitjes/blerjes;
• Rakordim kontabël me furnitorët/klientët dhe Administrim arke;
• Harton Raport mujor për informimin e drejtuesëve mbi zhvillimin financiar të kompanisë;
• Rakordim me operacionet/performancën për informacione/të dhëna shërbimesh;
• Rakordon dhe shkëmben informacionet përkatëse me studion kontabël.
• Përgatit tabelat e fitimit/humbjes për përdorim të brendshëm.
• Administrim të rekordeve/evidencave për magazinat, karburantin dhe asetet.
• Dërgon fizikisht dokumenta pranë studios kontabël.
• Çdo detyrë tjetër të diktuar nga nevojat e punës apo ngarkuar nga Punëdhënësi.

Kualifikimet

Edukimi:
• Diplomë Bachelor në degët Financë, Kontabilitet.

Eksperienca e Punës dhe Aftësitë e Kërkuara:
• 0-1 vite eksperience
• Duhet të ketë aftësi të shkëlqyera kompjuterike.

Aftësi të tjera ndërpersonale:
• Aftësi të shkëlqyera organizative dhe analitike
• Duhet të posedojë aftësi të forta ndërpersonale.
• Duhet të demonstrojë aftësi shumë të mira komunikimi si me shkrim ashtu edhe me gojë.
• Dëshira e fortë për të mësuar, përvetësuar njohuri të reja dhe për t'i zbatuar ato në praktikë.
• Njohuri të mira të gjuhës [email protected] with subject Tax Accountant.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem aplikoni duke derguar CV tuaj tek emaili: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Xhaferaj Kontabilitet

Xhaferaj Kontabilitet is an tax accounting service provider. We support the taxpayers to have the best experience with the tax authorities. We prepare all the required documents for the tax authorities according to the local law. Send your cv: [email protected]

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë