Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Godija Hotel & Suites

Godija Hotel & Suites nje resort turistik i pozicionuar në bregdetin e Velipojes i themeluar qe nga viti 2005 nga pasioni dhe vullneti i familjes se bashku me perkushtimin e stafit duke u kthyer ne nje nder vendet me të pëlqyera te mikpritjes nga vendas dhe te huaj.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 52722 Ekonomist

Ekonomist
Shkodër , Shqipëri 21-04-2021 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

"Godija Hotel & Suites nje resort turistik i pozicionuar në bregdetin e Velipojes i themeluar qe nga viti 2005 nga pasioni dhe vullneti  i familjes se bashku me perkushtimin e stafit duke u kthyer ne nje nder vendet me të pëlqyera te mikpritjes nga vendas dhe te huaj."

Kerkojme: Ekonomist- Bar Restoranti

Detyrat

  • Te kontrolloje shitjet dhe blerjet ditore;
  • Te mbaje dhe te zbardhe inventaret sa here te jete e nevojshme;
  • Te beje kontrolle fizike te magazinave dhe te ambjetit;
  • Te monitoroje personelin;
  • Te kete aftesi edhe menaxhuese ne biznes.

Kualifikimet

  • Te kete mbaruar studimet e larta ne Menaxhim Biznes;
  • Eksperience e meparshme ne pozicione te tilla (min.2 vite);
  • Te zoteroje gjuhe te huaja;
  • Te zoteroje programet kompjuterike kryesisht paketen office (perben avatazh programi e-point);
  • Te jete korrekt dhe i besueshem.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ushqimi dhe akomodimi i garantuar

Nr tel: 0674148879

Email: [email protected]

Instagram:hotelgodija
Shkoder,Velipoje


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".