Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 05-11-2021 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania "VIRTUAL Albania" ofron vende pune për "E-Commerce Suport".  Ne jemi në kërkim të disa kandidateve potencial per punësim në fushën e E-Commerce Ndërkombetar bazuar në platformat Amazon, ePRICE, FNAC, CDiscount, Ebay. Pozicioni i punës si E-Commerce Suport ofron menaxhim, mbështetje dhe asistencë per klientet në lidhje me porositë, postimet, menaxhimin e produkteve etj. Trajnimet për platformat dhe sistemet e E-Commerce do të ofrohen nga kompani e huaj.

Detyrat

E-Commerce Suport 

  • Menaxhim, mbështetje dhe asistencë per klientet në lidhje me porositë, Menaxhim, mbështetje dhe asistencë per klientet në lidhje me postimet, Menaxhim, mbështetje dhe asistencë per produktetet.
  • Mbështetje dhe asistencë për kërkesat e klienteve.

Kualifikimet

  • Personi duhet te kete njohuri shume te mira ne perdorimin e kompjuterit dhe sistemet bazë.
  • Eshtë plus nëse do ketë njohuri në ndonjë platformë e-Commerce që mund të ketë punuar më parë.
  • Njohja e gjuhës Italiane shumë e mirë.
  • Njohja e gjuhes Angleze e mire ose shumë e mirë.
  • Aftesi e mesimit te shpejte te platformave e tjera te E-Commerce. 
  • Profili i studimeve në universitet mund të jetë profil shkencor ose shoqëror.
  • Puna e ofruar është full time.
  • Puna 40 orë në javë (e Shtuna dhe e Diela pushim).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Email aplikimi: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


VIRTUAL Albania

VIRTUAL® është një kompani e Teknologjisë së Informacionit e themeluar në Shqipëri në vitin 2011. Kompania jonë ofron shërbime gjithëpërfshirëse të teknologjive Web duke filluar nga dizenjimi sipas kërkesave deri në zhvillimin e plotë të Aplikacioneve Web më komplekse. Ne i bazojmë ofertat tona duke ofruar një sër&eu...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë