Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Eranda Lab

Eranda Lab prodhon për te tretet, ushqime ditetetike në pluhur, kapsula, e tableta. E afte të plotësoje nevojat e secilit klient duke studiuar dhe zhvilliuar produkte sipas porosise. Ajo prodhon ne paketime të mëdha dhe të vogla. Ne ambientet e saj ndodhen dy laboratorë të brendshme testimi (kimike dhe mikrobiologjike), që sigurojnë cilësinë e çdo prodhimi. Eranda Lab ofron një shërbim të plotë ku kombinohen profesionalizmi d...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Albanet, Ish Kompleksi i Derrave, Kamze
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 047210123
  • Mobile: 695540263

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-04-2020 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kimist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania shpall vakant pozicionin: Drejtues teknik / Kimist ushqimor.

Detyrat

•Kontroll i cilesise te procesit te prodhimit deri ne produktin te gatshem.
•Prova organoleptike.
•Analiza te ndryshme (analiza mikrobiologjike, matja e lageshtires, PH, etj) te lendeve te para e produkteve te gatshme.
•Mirmbajtja e planit te vetekontrollit HACCP.
•Kerkim dhe zhvillim shkencor per produktet e reja.
•Pergatitja e etiketave te produkteve perfundimtare.

Kualifikimet

  • Diplomë e arsimit të lartë në ne degen "Kimi dhe Teknologji Ushqimore".
  • Eksperiencë më shumë se dy vite në pozicione të ngjashme.
  • Të zotërojë programet bazë kompjuterike.
  • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe te punes ne grup.
  • Të njohe shume mire gjuhen Italiane dhe kete njohuri te mira ne gjuhen angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Per me shume informacion telefononin Cel. : 0695540263
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë