Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86269

Drejtues Teknik

Tirane, Shqipëri 06-03-2024 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

06-03-2024

---

---


Përshkrimi

General Construction kerkon te punesoje; Drejtues Teknik


Detyrat

 • Përgjegjës për përgatitjen e dokumentacionit të nevojshëm për pajisjen me çertifikatat, licencat e nevojshme për kompaninë dhe stafin e saj.
 • Përgjegjës për hartimin e proçedurave për menaxhimin e cilësisë në proçesin e prodhimit dhe zbatimit.
 • Përgjegjës për realizimin e punimeve në përputhje me kushtet teknike të zbatimit, specifikimet teknike, sigurimin teknik dhe mbrojtjen në punë, zbatimin e kushteve të kontratës e dispozitave ligjore në fuqi.
 • Përgjegjës për hartimin dhe ndjekjen e grafikut të prodhimit dhe zbatimit të punimeve sipas planit të shitjes dhe grafikut të punimeve .
 • Përgjegjës per hartimin e dokumentacionit periodik tekniko - financiar.
 • Detyra të tjera që i ngarkohen nga eprori.

Kualifikimet

 • Të zotërojë diplomë universitare në Inxhinieri Ndërtimi, Hidro, Mekanik.
 • Të kete 1 vit pune eksperiencë në fushën e projektimit të Impjanteve, sistemeve dhe Mbrojtjen ndaj Zjarrit.
 • Të jetë i pajisur me licencë nga Drejtoria e PMNZSH si Ekspert privat Zjarrëfikës .
 • Të posedojë licencën si inxhinier profesional në Shqipëri.
 • Të ketë të drejtën ligjore si Drejtues Teknik.
 • Të njohë dhe përdorë programet kompjuterike (CAD, EXEL, etc.).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it;[email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
GENERAL CONSTRUCTION & CO

GENERAL CONSTRUCTION & CO