Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
KRACO

Çdo ditë universi i produkteve të kompanisë KRACO ofron 250.000 konsumime. KRACO është kompani prodhuese, lider në Shqipëri në prodhimin e përgatitjeve për pije të ngrohta, përgatitjeve për pije të ftohta si edhe përgatitjeve për ëmbëlsira. Kompania KRACO filloi aktivitetin në vitin 1997 si një nga kompanitë e para në industrinë e prodhimit të produketeve ushqimore.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-05-2021 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Analist Sistemi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

www.kraco.al

Detyrat

 • Menaxhon Njesine e analizave dhe raportimeve.
 • Monitoron dhe zhvillon raportet dhe analizat sipas rregulloreve te vendosura nga  Supervizon aktivitetin e pozicioneve te perfshire ne Sherbimin ndaj Klientit me qellim sherbimin cilesor dhe minimizimin e problemeve te tyre.
 • Suporton strukturen e forces shitese dhe Drejtimin me raporte te ndryshme performance te percaktuara me pare ose kerkesa ad hoc.
 • Sugjeron dhe zhvillon nje seri raportesh menaxheriale me qellim rritjen e efektivitetit te punes se forces shitese dhe eficences ne shitje .
 • Propozon mekanizma per permiresimin e aktiviteteve te shitjes dhe menaxhimin e Klienteve kyc me qellim rritjen e performances se biznesit.
 • Perpunon dhe pergatit me skuadren te dhenat mbi targetat mujore dhe incentivat e forces shitese me qellim rritjen e shitjeve, rritjen e fitimit dhe nxitjen e performances individule.
 • Pergatitja mujore dhe vjetore e buxheteve te shitjes dhe investimeve ne treg, ne perputhje me historikun e te dhenave dhe dinamikat e tregut.
 • Menaxhon ne bashkepunim me departamentin e finances, llogarine ekonomike te klienteve, si nje mbeshtetje per Drejtimin lidhur me investimet ne treg.  

Kualifikimet

 • Arsim i larte, preferohet dega ekonomi/finance, Ekonomi Informatike ose Matematike.
 • Njohuri te avancuara te programit Excel .
 • Aftesi te shkelqyera analitike .
 • Mendim dhe analizim kritik i te dhenave ne funksion te vendimarrjeve te lidhura me to.
 • Aftesi te mira ne drejtim dhe pune ne skuadre Energjik/e, me iniciativë dhe kreativitet.
 • Njohuri shume te mira te gjuhes Angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Afati i dorëzimit: 15 Maj 2021

Ju njoftojme se të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 percaktuar nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".
Kandidatet e interesuar mund te dergojne aplikimet e tyre me e-mail ne adresen tone elektronike [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".