Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 067 202 35 31
 • Mobile: 067 202 35 31

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 14-04-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-04-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
40

Përshkrimi

EPPC Albania kërkon një Drejtues të Departamentit të Financës, për klientin e saj, i cili është një ndër kompanitë më prestigjioze në industrinë e importit dhe distribucionit në vend.

Detyrat

 • Kryerja e analizës dhe parashikimit të ecurisë së llogarive të arketueshme/pagueshme, levizjeve të cash-it dhe shpenzimeve të tjera të përgjithshme e operative.
 • Agregimi i buxhetit final dhe planeve, si edhe analiza e nevojave për financim;
 • Postimi i buxhetit të përgjithshëm dhe të ndarë sipas njësive të kompanisë;
 • Përcaktimi dhe zhvillimi i mjeteve e metodave për kryerjen e analizave të nevojshme;
 • Detajimi i raporteve periodike të nevojshëm, kryer gjatë analizës së perfomancës së biznesit;
 • Kryerja e analizës së kosto-përfitimit të raporteve, dhe zhvillimit të ekzekutimit të tyre;
 • Përgjegjës për procesin e ekzekutimit të pagesave nga fonde të tjera, në rast mungese likuiditeti;
 • Ushtrimi dhe ndjekja e procedurave penalizuese të miratuara në rast identifikimi të problemeve me hyrjet dhe kontrollet në inventar.
 • Aprovimi i implementimit të ndryshimeve të mundshme në sistemin e kontabilitetit të kompanisë;
 • Rishikimi dhe përshtatja e sistemit të llogaritjes së kostove për produkt dhe raporteve të nxjerra prejt tij;
 • Gjenerimi i raporteve të përcaktuar të kostos së produkteve, përfshire raportin e kostove direkte dhe indirekte; raportin e kthimeve; raportin e zbritjeve të kryera për kliente për produkt; raportin e demtimeve dhe skadencave dhe raportin e dhuratave;
 • Përllogaritja e marzhit neto dhe bruto të rregulluar për produkt;
 • Përcaktimi i skedulit të kryerjes së mbylljes dhe detyrave përkatëse;
 • Kryerja e raportimit të kompanisë për qëllime fiskale, si dhe certifikimi i pasqyrave financiare të vitit;
 • Kryerja e analizës së riskut, sygjerimi i ndryshimeve apo amendimeve mbi politikat e propozuara.

Kualifikimet

 • Diplomë Universitare në Financë -Konatbilitet;
 • Rreth 10 vjet eksperience pune, minimum 3 vjet eksperience si Shefe Finance në industrinë e FMCG;
 • Aftësi shumë të mira komunikimi dhe organizimi;
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze, të folur dhe të shkruar;
 • Aftësi të shkëlqyera në përdorimin e paketës Office dhe programeve Financiare.

Shënime


Si të aplikoni: Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni aplikimin tuaj, duke ndjekur linkun e mëposhtëm: https://aplikime.eppc.al
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë