Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Aluflor

Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave te jashtme te objekteve duke ofruar nje portofol te plote te te gjitha llojeve te fasadave te xhamit, fasadave te ventiluara me material natyrore, fasadave te ventiluara me pllake qeramike, fasadave te ventiluara me Alucobond, fasadave dekorative, fasadave te blinduara, fasadave inteligjente, f...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • "Kompleks rekreativ 3 katesh" Kati +2, sheshi Italia, Tiranë, Shqipëri
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 0674041209
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 27-07-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Jurist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave te jashtme te objekteve duke ofruar nje portofol te plote te te gjitha llojeve te fasadave te xhamit, fasadave te ventiluara me material natyror, fasadave te ventiluara me pllake qeramike, fasadave te ventiluara me Alucobond, fasadave dekorative, fasadave te blinduara, fasadave inteligjente, fasadave media glass, sistemeve te avancuara te dritareve dhe dyerve komplekse etj.Ne kuader te zgjerimit te kompanise, dhe nevojes per staf shtese, ALUFLOR eshte i interesuar te punësojë një Drejtor/e te Departamentit Juridik dhe Burimeve Njerezore që të plotësojë kriteret e mëposhtme:

Detyrat

- Harton Kontrata te tipeve te ndryshme dhe ndjek zbatimin e tyre.
- Ndjek proceset gjyqesore dhe perfaqeson kompanine ne Gjykate.
- Njeh, harton dhe sigurohet per zbatimin e politikave, rregulloreve dhe procedurave te kompanise.
- Ndjek dhe perditeson vizionin dhe politikat per menaxhimin e burimeve njerezore, që mbështesin qëllimet strategjike te kompanisë.
- Menaxhon procesin e rekrutimit.
- Planifikon, harton strategji dhe është përgjegjës për organizimin e trajnimeve të punonjësve.
- Menaxhon sistemin e vlerësimit të performancës të punonjësve.
- Sigurohet për zbatimin e rregullave te Sigurimit Teknik në kompani sipas legjislacioni në Fuqi.
- Harton dhe sigurohet për zbatimin e strukturës së dokumentacionit të departamentit.
- Perfaqeson kompanine ne marredhenie me palet e treta per ceshtjet juridike.
- Shërben si urë lidhëse me punonjesit dhe raporton tek Administrator i Kompanisë.

Kualifikimet

- Te kenë përfunduar arsimin e lartë, dega Juridik
- Të kenë mbi 8 vjet eksperiencë pune ne sektorin Juridik
- Njohje shumë e mirë e gjuhës angleze.
- Njohje shumë e mirë e paketës Microsoft Office.
- Aftësi shumë të mira komunikimi.
- Aftësi për të punuar në grup.

Duhet t'i përmbahet këtyre rregullave:
- Të kenë përkushtim maksimal gjatë orarit të punës.
- Të jenë të komunikueshëm me kolegët dhe të gatshëm në çdo kohë të japin ndihmën e tyre për nevojat e kompanisë.
- Të karakterizohen nga ndershmëria, integriteti dhe korrektësia.
- Të kenë aftësi organizative, kreative dhe të ndihmojnë në dhënien e ideve të reja.
- Të ecin me të njëjtin hap me qëllimet dhe synimet e kompanisë.
- Të ruajnë konfidencialitetin.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Per ata qe i plotesojne keto kritere te dergojne CV-ne e tyre me foto, duke specifikuar pozicionin e punes per te cilin aplikojne ne adresen e Email-it: [email protected] Adresa: Rr."Xhanfize Keko", Ish-Profarma, Porcelan, Tirane

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".