Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 14-08-2022 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Aess Shpk kerkon te punesoje: Drejtor Teknik (profili Telekomunikacion).

Detyrat

Përgjegjesitë kryesore :

 • Pergatitjen, rishikimin, dhe aprovimin e politikave te menaxhimit te cilesise, si dhe procedurave perkatese ne departamentin teknik;
 • Menaxhimin e nje ose me shume projekteve, duke iu permbajtur qellimit, cilesise, kohes, kostos dhe kerkesave te projektit;
 • Analiza tekniko –financiare te projekteve;
 • Koordinimin teknik te pergjithshem te projekteve te kompanise ,te burimeve ,mjeteve;
 • Kryerjen e auditeve te brendshme per te siguruar implementimin e sukseshem te politikave te kompanise;
 • Vleresimin e efektivitetit te implementimit per rritjen e kontrollit te cilesise brenda departamentit;
 • Suport teknik i vazhdueshem per mbarevajtjen e projekteve dhe implementimin e tyre referuar ,kushteve teknike te zbatimit;
 • Perpilimi dhe aprovimi i buxheteve dhe grafikut te punimeve per projekt ;
 • Ndjek ecurine e projekteve;
 • Aprovimi i termave teknik te kontratave;
 • Rishqyrton planet e projektit dhe kontrollon rezultatet nese jane ne perputhje me principet teknike dhe standartet dhe specifikimet e percaktuara ne projekt;
 • Ndjek ecurinë dhe zhvillimin e grupit teknik, siguron asistence teknike ,monitoron progresin e punes dhe ben vleresimin e performances.

Kualifikimet

Kualifikimet:

 • Te kete mbaruar Inxhinieri elektronike, profili Telekomunikacion;
 • Aftesi shume te mira menaxhuese, organizative, planifikuese, projektuese dhe komunikuese;
 • Aftesi per te lexuar, analizuar dhe shpjeguar projektet, korrespondecat e biznesit, kontrata, procedurat.
 • Njohuri shume te mira te gjuhes angleze;
 • Eksperience disa vjecare ne drejtimin e projekteve te ngjashme projektim / zbatim te integrimit te sistemeve te sigurise elektronike.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne adresen e emailit: [email protected] ose [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


AESS Shpk

AESS Shpk is a unique engineering team with system design, cybersecurity and integrations capabilities complemented by trained technicians with an average tenure of 12 years in the company.
AESS Shpk Team is certified in ISO 9001, ISO 27001 information security , ISO 20000 IT managed service provider; NATO & TopSecret Clearance.
ProvidIing end to end solutions for System Integrations and Managed Services of Buildin...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Shyqyri Brari Str. 1020 Brari Towers No3 1020 Tirana, Albania
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +35542229489

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë