Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Billa & CO shpk

Që nga viti 2007 Billa Albania është distributori më i madh i pllakave në Ballkan.

Kompania ka ekskluzivitetin e prodhuesve më të mëdhenj të Pllakave në Spanjë, Itali, Turqi etj duke siguruar kështu për tregun shqiptar dhe më gjerë raportin më të mirë cilësi-çmim.

Për banjën tuaj vetëm më të mirën nga gjigandi botëror i prodhimit të hidrosanitareve Ideal Standard. Ekskluziviteti i Ideal Standard dhe i shumë ko...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 16-03-2021 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Billa & Co Shpk, nje kompani dinamike, me rritje vit pas viti ne fushen e tregtimit te pllakave, hidrosanitareve dhe parketeve,
kerkon te punesoje nje Drejtues per Departamentin e Distribucionit.

Detyrat

 • Pergjegjes per arritjen e targetave sasiore e cilesore te departamentit te Distribucionit.
 • Udhëheq, menaxhon ekipin e Distribucionit,
 • Menaxhim i marredhenies me partneret e Distribucionit.
 • Mbikqyr dhe organizon menaxheret e shitjes dhe aprovon planet e punes.
 • Organizon vizita periodike ne kanalin e Distribucionit.
 • Raportim periodik te CEO dhe bordi drejtues per performancen e Departamentit

 

Kualifikimet

 • I afte ne organizimin e proceseve te punes.
 • I afte ne zgjidhjen e problematikave.
 • I afte ne menaxhimin e stafit.
 • I afte ne raportimin e informacionit.
 • I afte te zhvilloje trajnime te stafit.
 • I afte te punoje me objektiva shitjesh.
 • I afte te drejtoje dhe te motivoje te tjeret;
 • I afte te menaxhoje mire kohen dhe te vendose prioritetet e duhura.
 • Minimalisht 5 vjet eksperience ne departament shitjesh nga te cilat minimalisht 3 vjet eksperience ne nivel drejtues menaxherial.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kontakt:
Billa & Co shpk,
Autostrada Tirane - Durres, Km. 7
E-mail: [email protected]
Do te kontaktohen vetem personat qe plotesojne kriteret.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".