Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TeleDoc Albania

ÇFARË ËSHTË TELEDOC? TeleDoc është e ardhmja e kujdesit mjekësor: Një rrjet mjekësh të liçensuar që ju ofron këshillim të vazhdueshëm nëpërmjet telefonit dhe videotelefonatave 24 orë në ditë, 365 ditë të vitit. Me një klikim – dhe ju lidhim me një mjek me trajnim ndërkombëtar. TeleDoc zgjidh tre nevoja për ju: ndihma e shpejtë dhe e lehtë, cilësi e lartë me çmim të ulët, si dhe disponueshmëria kudo nëpër Shqipëri. TeleDoc është...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Abdyl Frashëri, Ndërtesa 8, shkalla C, Tiranë, Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-04-2020 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Mjek i pergjithshem
Tipi i punës
Kohe e pjesshme
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Teledoc Albania part of the TeleDoc Global Group headquartered in Switzerland, It is now expanding its medical services in Romania and recruiting doctors to be part of the TeleDoc medical team.

The activity is carried out according to the hours chosen by the doctors, TeleDoc offering 24/7 consulting and support for the video calls of our members. Doctors who like to do something new, thus permanently improve the existing health care system and help the emergency medical service.

Kualifikimet

Conditions:
- right of free practice
(preferably in the field of general and emergency medicine)
- a recognized medical diploma
- at least 3 years of experience  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

TeleDoc doctors can work when and where they want.
Doctors earn 17 euros / hour.

Please apply by sending your CV (with photo) in english.

For any questions, please contact us at phone number or WhatsApp
+40758 551 105 or by e-mail at [email protected]
www.teledoc-romania.com
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë