Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 61942 Dizenjues

Dizajner
Tirane, Shqipëri 05-02-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

NATYRAL VITA  kërkon të punësojë; DIZENJUES me PËRVOJË PUNE

Adresa: Rr: Islam Alla TIRANË

Kushtet;

  • Orari i punës 09:00 me 17:00 .
  • Paga si fillim është 50.000 lek te reja + siguracion shoqëror dhe shëndetësor sipas ligjit, më pas sipas përkushtimit dhe arritjeve ne pune ka rritje RROGE.
  • Kontrata është me noter 2 vjecare dhe nëse e rinovon për dy vite të tjera ka dhe një pagë shtesë, dhe nëse e rinovon dhe për dy vite të tjera ka dy paga shtesë, nëse e rinovon dhe për dy vite te tjera ka tre paga shtesë.

Kualifikimet

Kualifikimet & Kushtet

  • Mos të ketë angazhime në shkolle.
  • Të ketë eksperiencë pune në Dizenjime.
  • Mosha të jetë nga 25 deri në 45 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Mënyra e aplikimit;

Të gjithë të interesuarat të dërgojnë CV-të në adresën e emailit: [email protected]

Websiti i kompanise:

www.natyralvita.com


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


NATYRAL VITA

- NATYRAL VITA është një markë produktesh natyrale në PARFUMERI dhe KOZMETIKË. Kjo u krijua me synimin e importimit, eksportimit dhe shpërndarjes së produkteve të saj në treg, po ashtu edhe të produkteve ekskluzive të markave të njohura nga e gjithë bota. Produktet tona janë të certifikuara dhe të kontrolluara, ato dallohen për përmbajtjen natyrale të tyre të cilat përgatiten nga profesionistë të njohur të fushës. - NATYRAL VITA...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë