Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 60797 Dizajner

Dizajner
Tirane, Shqipëri 23-12-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Balkan Finance Investment Group, BALFIN Group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e Ballkanit Perëndimor.Gjeografikisht, Grupi BALFIN është i pranishëm në Austri, Shqipëri, Kosovë, Bosnjë dhe Hercegovinë, Maqedoni Veriore, Mali i Zi dhe Holandë, me afërsisht 6'000 punonjës në total. Aktivitetet e Grupit BALFIN përfshijnë zhvillimin dhe menaxhimin e pasurive të patundshme, shitjet me pakicë, industrinë minerare, sistemin bankar, turizmin, energjinë, logjistikën, etj.Grupi BALFIN po rritet në mënyrë të qëndrueshme dhe kontribuon në përmirësimin e jetesës së komuniteteve përmes zhvillimit ekonomik, prezantimit të ideve të reja, punësimit dhe investimeve sociale. SPAR Albania është pjesë e Balfin Group dhe drejton rrjetin më të madh të shitjeve ushqimore me pakicë me të drejtën e eksluzivitetit të emrit "SPAR".

Pozicioni: Dizajner
Grada: 8
Departamenti: Marketing
Vendodhja: Tirane

Përmbledhja e Pozicionit: Ndihmon Menaxherin e Marketingut për përgatitjen dhe zbatimin e praktikave dhe strategjive me qëllim që të arrihen objektivat e komunikimit të brendshëm dhe të jashtëm..

Detyrat

Detyra dhe Përgjegjësi:
• Përgatit materiale promocionale të kompanisë nga aspekti vizual;
• Përgatit publikimet e brendshme dhe të jashtme nga pikëpamja grafike duke siguruar implementimin e saktë të rregullave të markës;
• Kujdeset për mbarëvajtjen e hapave të implementimit të katalogut komercial të kompanisë;
• Krijon imazhe grafike me qëllime promocionale dhe të brendshme;
• Kujdeset për publikimet në mediat sociale dhe në internet, duke i siguruar vizibilitet kompanisë në përgjithësi dhe promocioneve në veçanti;
• Fotografon dhe arkivon imazhet e kompanisë dhe produkteve të katalogut;
• Ndihmon në organizimin e evenimenteve publike dhe të brendshme të kompanisë;
• Disenjon postera, flyers, formularë etj, materiale të printuara për komunikim të jashtëm apo të brendshëm;
• Ndjek mbarëvajtjen e projekteve të ndryshme të departamentit të marketingut, etj.

Kualifikimet

Kërkesat: a. Edukimi: Të zotërojë diplomë universitare.
b.Eksperiencat e punës: 1 deri në 2 vjet eksperiencë pune në këtë profil
c. Kualifikime të tjera:
• Të njohë programet kryesore të paketës Adobe (Indesign, Illustrator, Photoshop);
• Të ketë njohuri bazë mbi fotografimin e produkteve, etj.
d. Aftësi të tjera:
• Të zotërojë aftësi të mira komunikuese;
• Dëshirë për bashkëpunim dhe ndërveprim;
• Të jetë person kreativ, etj..

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Mënyra e aplikimit*:
Kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV e tyre së bashku me letër motivimi në adresën e e-mailit [email protected] duke përcaktuar në subjekt pozicionin ose nëpërmjet postës në adresën: SPAR Tirana East Gate (TEG), Rruga Nacionale Tiranë-Elbasan, Farkë (Lundër), Tiranë, Shqipëri.
*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr .9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale"."


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


SPAR

Aktivitet i shitjes me pakice se artikujve ushqimor dhe jo-ushqimor.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë