Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86388

Dispatcher

Tirane, Shqipëri 11-03-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist Transporti

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-03-2024

---

---


Përshkrimi

Pozicioni: Dispatch           

Sektori: Logjistikë

Vendndodhja: Tiranë

Baboon është në kërkim të një koordinatore\koordinatori që do të jetë pika kyç e komunikimit me korrierët. 


Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Realizon dhe i përgjigjet telefonatave me korrierët.
 • Monitoron të gjitha porositë në sistem dhe kujdeset për kohën e dërgimit të tyre nga motoristët Baboon.
 • Sigurohet që korrierët gjithmonë të respektojnë rregulloren e punës.
 • Transmeton çdo problem te eprorët.
 • Realizon raporte mbi performancën e korrierëve.

Kualifikimet

Aftësitë e kërkuara:

 • Eksperienca të mëparshme në postë, taxi, aeroport, agjensi udhetimi ose pozicione të ngjashme përbëjnë avantazh.
 • Të njohë mirë Tiranën dhe adresat.
 • Të mos jetë në marrëdhënie shkolle.
 • Njohuri shumë të mira kompjuterike.
 • Të jetë i\e aftë të punojë në grup.
 • Të jetë i\e aftë të punojë në presion dhe në limit kohor.
 • Të jetë i\e disponueshme për të punuar me tre turne.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kushtet e Punës:

 • Puna organizohet në 3 turne është full time job/ turnet me rotacion (aplikanti/ja duhet te jete e disponueshme per te tre turnet).
 • 1 ditë pushimi në jave.
 • Nje vakt ushqimi të përfshirë nga kompania.
 • Transport të perfshire për motive pune.
 • Mundesi reale per promovim dhe rritje ne karriere.
 • Check up falas
 • Dita e ditelindjes pushim/ e paguar

Aplikantët e interesuar mund të dërgojnë CV në adresën e email: [email protected]

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887, datë 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Baboon Food Delivery

Baboon Food Delivery


INFORMACIONE KONTAKTI