Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 30-11-2021 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-11-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk, nje nder shoqerite lider ne fushen e importit dhe distribucionit ne Shqiperi, shpall vakant pozicionin: Digital Specialist        

Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë 

 • Zhvillon dhe menaxhon marketingun dixhital te kompanise ne te gjitha kanalet qe kompania ka.
 • Zhvillon dhe menaxhon përmbajtjen e web-it kanaleve të shitjeve on-line, apps, etj.
 • Menaxhon SEO/SEM dhe metoda të tjera për të rritur prezencën on-line.
 • Koordinon dhe mirëmban një bashkëpunim pozitiv me agjensitë e marketingut.
 • Monitoron kokurrencën dhe raporton për zhvillimite e tyre.
 • Përgatit raporte dhe koordinon me ekipin e analizës për studime më të detajuara. 

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Kerkesat 

 • Të ketë përfunduar Arsimin e Lartë Ekonomik, Marketing ose fusha të tjera të ngjashme.
 • Përvojë në pozicione te ngjashme rreth 3 vjet, përbën avantazh eksperienca në industrinë FMCG;
 • Përdorues i mirë i  gjuhës italiane dhe angleze, të folur dhe shkruar.
 • Njohuri  shumë të mira në përdorimin e Paketës Microsoft Office.
 • Aftësi të spikatura komunikimi verbal dhe të shkruar.
 • Njohje shumë e mirë  e programeve Photoshop, Illustrator, Indesign.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Mënyra e Aplikimit Personat e interesuar, mund të dërgojnë Cv në adresën [email protected]
Ne subjekt te e-mailit te vendoset pozicioni i punes per te cilin aplikohet. Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret do te kontaktohen nga kompania.
Afati i dorëzimit 30/11/2021
Të dhënat tuaja do të ruhen dhe përpunohen vetëm për qëllime rekrutimi, në mbështetje të legjislacionit në fuqi për mbrojten e të dhënave personale Ligjit (Nr. 9887 datë 10.03.2008) Për mbrojtjen e të dhënave Personale


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Eurolab Internacional Grup

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP (EIG) daton origjinën e saj në vitin 1995. Fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (DSD), duke u përqëndruar në kanalet On / Off Trade. EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk mbulon tregtine dhe distribucionin ne 8 shtete ne Rajonin e Ballkanit Perendimore, Shqiperi, Kosove, Maqedoni, Ma...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë