Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 067 202 35 31
 • Mobile: 067 202 35 31

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Reklamë
Reklamë
Reklamë
Tirane, Shqipëri 08-04-2020 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-04-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
40

Përshkrimi

EPPC Albania në kuadër të zgjerimit të aktiviteteve kërkon një Digital Marketing Assistant.

Detyrat

 • Suporton ekipin në menaxhimin e kanaleve zyrtare në rrjetet sociale (Facebook, LinkedIn, Instagram)
 • Ndjek planin e krijuar nga kompania për median sociale duke perfshire krijimin, kurimin dhe menaxhimin e kontentit të publikuar (imazhe, video dhe materiale të tjera të shkruara);
 • Monitorimi dhe ofrimi i informacionit përdoruesve në rrjetet sociale në lidhje me produktet e kompanisë;
 • Suporton ekipin me ndërtimin e emaileve – marketing.
 • Suporton në proceset e dizenjimit dhe printimit te materialeve për të mbështetur zbatimin e projekteve te ndryshme te kompanise.
 • Kryen detyra administrative për të siguruar funksionimin e veprimtarive të marketingut.

Kualifikimet

 • Diplomë Universitare (Marketing/PR); (e preferueshme)
 • Njohuri të mira të platformave të rrjeteve sociale (FB, Instagram, Linkedin, Youtube, Google+ etj);
 • Të jetë person kreativ, i apasionuar pas mediave/rrjeteve sociale.
 • Aftesite e dizajnit grafik jane nje avantazh
 • Njohuri të programeve bazike të dizajnit dhe editimit (Canva, MailChimp, VideoEditing) përbëjnë avantazh

Shënime


Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj ne linkun: https://aplikim.eppc.al
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë