Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Edotta Shpk

Edotta Shpk. eshte krijuar ne Tirane ne vitin 2014 me synim zhvillim software per web dhe per mobile per tregun nderkombetar. Aplikacionet kryesore ne zhvillim nga Edotta shpk. janë: 1) Edotta Multioriginator 2.0, nje software financiar per banka. 2) Edotta 3.0, nje software e-learning ne web per te krijuar nje mjedis te perparuar per mesimin dhe menaxhimin online. Edotta është një skuadër gjithmonë e angazhuar në kërkim dhe...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Adresa: Rr. Kavajes, pall. Baja-BAD, pranë Tirana Business University, Tiranë.
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 16-08-2021 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues ne Web
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

La società: Edotta SHPK è una società di consulenza informatica in forte espansione, con sede a Tirana, operante nel settore dei servizi informatici per la gestione, tra le altre cose, delle attività connesse prodotti finanziari, con particolare riferimento alla Cessione del Quinto, alla Delega di Pagamento e al Prestito Personale.

Detyrat

Edotta è alla ricerca di brillanti sviluppatori da inserire nel suo team di sviluppo software.

 • Siamo alla ricerca di persone con voglia di imparare, motivati e con orientamento all'obiettivo.
 • La persona verrà inserita in un ambiente di lavoro giovane e stimolante con possibilità di crescita professionale in progetti tecnologici e che puntano non solo allo sviluppo del Business ma anche al Digital Trasformation con l'adozione delle ultime tecnologie presenti sul mercato.

Kualifikimet

Requisiti:

 • Conoscenza del linguaggio PHP e Javascript Conoscenza Servizi Rest/SOAP;
 • Conoscenza Database MySql;
 • Capacità analitiche e di programmazione;
 • Lavoro in Team Laurea in discipline informatiche;
 • Italiano fluente scritto e parlato

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Le persone interessati potranno inviare il loro Curriculum tramite email: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".