Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78178

Data Entry

Tirane, Shqipëri 19-06-2023 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Data entry

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

19-06-2023

---

---


Përshkrimi

Sinteza Digital është një agjensi Marketingu Mediash Sociale, e themeluar në 2019.

Me qendër në Tiranë, ekipi ynë zhvillon strategji efektive dhe të përqendruara në rezultatet e marketingut për kompanitë që kerkojne te zhvillohen.

Ne kemi aftësitë, njohuritë dhe ekspertizën për të këshilluar dhe për të dhënë të gjitha shërbimet e duhura për sa i përket Marketingut të Mediave Sociale.

Ne ndjekim marrëdhënie të bazuara në transparencë, këmbëngulje, besim të ndërsjellë dhe integritet me punonjësit tanë, klientët dhe partnerët e tjerë të biznesit.

Shërbimet që ne ofrojmë janë:

 • Marketing & Consultancy;
 • Branding & Design;
 • Social & Website Marketing.

Sinteza ofron pozicionin: Data Entry

Ofron:

 • Trajnim per aplikantet.
 • 6 ore pune ne dite.
 • 5 dite pune ne jave.
 • Respektohen te drejtat e punemarresit sipas ligjeve te parashikuara ne Kodin e Punes.
 • Punohet me kliente te huaj dhe shqiptare.
 • Page e kenaqeshme.
 • Ne punojme qe te krijojme nje ambient pune gjitheperfshires, motivues dhe pozitiv.

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite:

 • Regjistrimi i klienteve te rinj ne portalet perkatese sipas procedures.
 • Kontrolli dhe ndjekja e klienteve active ne lidhje me ecurine e fushates.
 • Raportimi mbi mbarevajtjen e fushates.

Kualifikimet

Kualifikimet:

 • Te njohe mire gjuhen Angleze (Niveli B2)
 • Te njohe shume mire Paketen Microsoft Office.
 • Te zoteroje aftesi per te mesuar programe te ndryshme kompjuterike.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne; [email protected]

Per me shume informacion telefononi ne +355 69 205 6223

Vendodhja: ETC, kati 12, Tirane


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Sinteza Digital

Sinteza Digital is a digital marketing agency.

Based in Tirana, our team develops effective & results-focused marketing strategies for forward-thinking
companies.
We have the skills, the knowledge, and the expertise to advise and deliver all aspects of the Marketing Mix.
We pursue relationships based on transparency, persistence, mutual trust, and integrity with our employees,
customers, and other business partners.