Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72754

Creative Designer

Tirane, Shqipëri 22-12-2022 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Dizajner

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-12-2022

---

---


Përshkrimi

Ola 1 Shpk eshte ne kerkim te kandidateve per pozicionin vakant si: Creative Designer .


Detyrat

 • Përgjegjës për të gjithë procesin e projektimit të dizajnit të produkteve, duke përfshirë tabelat e dizajnit, skicimin.
 • Siguron që produkti të jetë në përputhje me me strategjinë dhe vizionin e biznesit.
 • Sjell ide novatore për të krijuar koleksione solide.
 • Burimi dhe dizajnimi i fibrave/pëlhura me vëmendje për pamjen, ndjesinë, çmimin, funksionin dhe qëndrueshmërinë.
 • Krijon dizajnet e stampimit dhe motive për pamjen unike.
 • Drejton dhe koordino procesin e zhvillimit të produktit brënda dhe jashtë duke ndjekur realizimin e prototipit nga skica deri në daljen e prodhimit në bashkëpunim sektorin e prodhimit.
 • Design per content ne Social Media, Digital Marketing.
 • Zhvillimi i Brand Collateral.

Kualifikimet

 • Një diplomë në Dizajn - preferohet Design Mode.
 • Përvoja e dizajnit të thurjeve të prerjes dhe qepjes.
 • Dizajn, skicë teknike dhe aftësi konceptuale me vëmendje të lartë në detaje.
 • Aftësi skicimi në Illustrator.
 • Kuptimi i plotë i konstruksionit dhe detajeve të veshjeve.
 • Përvojë në Photoshop dhe Microsoft Office do të ishte një avantazh (Word, Excel, Power Point).
 • Aftesi te mira dhe orientim ne Fashion Industry.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne [email protected]

Per me shume informacion telefononi ne: Mobile: +355 68 20 54 441


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
OLA 1 shpk

Ola1 ofron një gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh të lidhura me afirmimin e imazhit të një kompanie, institucioni apo personal.