Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86372

Corporate Account Manager in Vlora

Vlore, Shqipëri 08-03-2024 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-03-2024

---

---


Përshkrimi

Get this opportunity!

Be that ONE!

Corporate Account Manager in Vlora.

PURPOSE OF THE POSITION: To maintain and expand B2B customer base. Responsible for all sales activities in assigned account. Monitor and report on market and competitor activities and provide relevant reports and information.


Detyrat

 • Achieving predefined B2B sales targets and maximizing the revenue in order to contribute to company's strategic targets.
 • Respecting deadlines as per the request of his/her supervisor.
 • Cross selling and promoting company products and services to current and potential clients.
 • Providing all relevant information, written offers, products and services to the customer and informing about any new tariffs or services.
 • Collecting, evaluating and analyzing customers’ needs and proposing to the customer the most efficient combination of our products and services.
 • Maintaining and developing existing and new customers, aiming business growth and customer satisfaction.
 • Perform regular meetings with customers according to a defined plan available in the company systems based on the respective procedures and frequencies.
 • Monitoring competition.
 • Identifying and following up on new prospects and referrals resulting from field activity.
 • Prepares regular reports regarding the fulfilment of overall duties, as per request of her/his supervisor.
 • Other duties as requested from the supervisor.

 


Kualifikimet

Education: University degree.

Experience and Qualifications: Previous experience in sales, advertising, sales promoting techniques and marketing.

Skills:

 • Self-confidence, and ability to work in team.
 • Excellent communication skills.
 • Very good knowledge of Microsoft Office Package and English language.
 • At least 2 years driving license and proved driving experience.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Interested candidates should apply by sending an email at: Jobs.One.al

Deadline for the application is February 23rd, 2024.

We will be glad to interview all candidates selected from the CV screening.

HR GROUP


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


https://www.one.al/


ONE Albania

Rrjeti ynë i besueshëm ONE po rritet vazhdimisht dhe po zgjeron kapacitetet, duke shkuar përtej dhe duke i dhënë përparësi inovacionit, përsosmërisë dhe përmirësimit të vazhdueshëm, për të ofruar shërbime superiore fikse, mobile e IPTV.
Me teknologjinë më të madhe dhe më të fundit të fibrës optike, jemi të përkushtuar të lidhim familjet shqiptare duke e bërë ONE Albania portën kryesore drejt botës së internetit broadband! Rrjeti ynë Mobile është i shpejtë, i qëndrueshëm e i besueshëm, i certifikuar nga Omnitele si rrjeti me performancën më të lartë në vend dhe i gatshëm për të mbështetur rrjetin 5G, rrjetin e së ardhmes! Ne sjellim planet më të mira, komunikim pa limit, internet të shpejtë dhe një përvojë të përmirësuar në të gjitha pikat e kontaktit me klientin!
Ne ju dëgjojmë, ju mbështesim, ju shoqërojmë kudo, me cilësi dhe profesionalizëm!