Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 12-10-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Asistente Administrative
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Coordinatore corsi di formazione   - Sicurezza sul lavoro

La figura ricercata si occuperà di: organizzazione e gestione appuntamenti, mansioni di supporto all'Ufficio in Italia.

Detyrat

ATTIVITÀ E RESPONSABILITÀ

  • Programmazione, organizzazione e gestione appuntamenti;
  • Data entry e upload di file sui nostri gestionali;
  • Generazione di reportistica mensile ed analisi delle performance;
  • Back Office: attività di mailing;
  • Verifica e conferma dati e contatti.

Kualifikimet

QUALSIASI PERSONA INTERESSATA/O DEVE SODDISFARE I SEGUENTI CRITERI:

  • Capacità organizzative/ esperienza pregressa come segreterie in attività complesse;
  • Ottima conoscenza degli strumenti informatici – Office;
  • Ottima conoscenza della lingua italiana scritta e parlata;
  • Esperienza su attività commerciali, vendita etc.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Inviare il proprio curriculum nell’indirizzo [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Scale out shpk

Scale Out shpk ka si objekt aktiviteti sherbime konsulence per shoqerite, konsulenca administrative, financiare dhe organizative.

Sherbim konsulence ne fushen e sherbimeve tregetare ne pergjithesi dhe mbi zhvillimin e sipermarrieve.

Aktivitet BPO(Business Process Outsourcing). Sherbime outs.

Bulevardi Zogu i I, Ndertesa 8360,Kati 2, Apartamenti 1, Tirane.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë