Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
T & T Power

Realizimin e ofertave dhe sherbimeve ne sektorin e marketingut, telemarketingut, teleshitjes per tu realizuar nepermjet telefonit, kompjuterit dhe formave te tjera te komunikimit.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-06-2020 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

T & T Power eshte ne kerkim te Conversion / Retention / Agjent ne Gjuhen Spanjolle, per zgjerimin e stafit. Te jene persona serioz. Kerkohen me eksperience pune minimalisht 6 muaj. Paga dhe bonuset nga me te lartat ne treg. Web leads cdo dite.

Convertion Agent :

Të kenë ambicie për të arritur objektivat dhe për rritje profesionale.
Të jenë të predispozuar për punë në grup.


Retention:

•Menaxhim i portofolit të klientëve;
•Kontaktim me klientët e rinj, dhe zgjerim i portofolit të klientëve;
•Mbyllja e marrëveshjeve me klientët;
•Ndërtim i strategjive të shitjes;
•Dërgim i ofertave te klientët;
•Negocimi me klientët;
•Si dhe detyra të tjera që do t’i ngarkohen nga eprorët.


Ofrojmë :

- Korrektësi në pagesa dhe raport trasparent në kohë reale.
- Mundësi për tu rritur profesionalisht dhe ekonomikisht.
- Ambient rinor dhe dinamik.

Për më shumë informacion mund të na kontaktoni në [email protected]

Kontaktoni ne nr. 0693472865

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".