Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72656

Content Creator / Junior marketing

Tirane, Shqipëri 19-12-2022 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Marketing Dixhital

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

19-12-2022

---

---


Përshkrimi

Creating content for websites, newsletters to company database of clients

 • Writing articles for different products of the company for websites and other channels of digital marketing
 • Keeping track of SEO of company websites and creating content to attract more traffic
 • Participating in the marketing of all company products
 • Marketing Campaigns: Digital- coordinated with the Operations Manager and Intl team
 • Overseeing small presentations in schools, unis etc. sometimes field work is required

Our Educational Consulting bussiness is built on strong values and passionate professional approach to find the best educational program for every client and support the successful application process in order to reach his/her personal goals.


Detyrat

WHAT WILL BE YOUR DUTIES?

 • To monitor all digital marketing channels and execute campaigns for various products including social media channels, website updates, creating landing pages, Leads generation management and synchronization with CRM, direct mailing to clients etc.
 • To analyze performance of the channels and reaction of targeted audience and to give suggestions how campaigns can be optimized
 • To work alongside with International Team Manager and Sales consultants in order to analyze clients’ behavior and reactions, so that new channels can be tested for each product
 • To work with internal CRM and analyze source of Leads, cost of Leads acquisition, success rate of campaigns. The goal is to increase the Leads database in a cost-efficient way through digital and content marketing
 • To create and maintain an efficient system of content marketing for Integral
 • To track industry developments, constantly update and upgrade the existing sector specific knowledge;
 • Keep company websites updated
 • To organize marketing activities in different cities of Albania
 • Help and take an active role at different duties in World Education Fair events. Team work during the fairs and good communication is a must.

PROJECTS THAT ARE ON THE AGENDA FOR INTEGRAL ALBANIA:

 • New Integral website project.
 • To create original content, write articles, translate (articles, website etc), PR announcements.

Kualifikimet

WHAT WE ARE LOOKING FOR:

 • Self-motivated, passionate and entrepreneurial person, committed to make things happen;
 • Curious individual, learning and discovery oriented, flexible and creative in finding solutions;
 • Ability to establish connections and manage relationships; Excellent written and verbal communication skills;
 • Drive for Excellence and strong attention to detail;
 • Strong customer experience orientation and willingness to “walk the extra mile”;
 • Excellent command of English language; Second foreign language will be considered strong advantage;
 • Recent graduates or last year students are welcome.

WHAT WE OFFER:

 • Opportunity to join young, dynamic and challenging business;
 • Open, informal, people-oriented organizational culture and strong team spirit;
 • Systematic on-going support for your continuous learning and development as a professional - on-the-job-training, mentoring, personal coaching, “shadowing” etc.;
 • Very dynamic and diverse daily routine, business trips to Sofia, UK and Holland, in some cases to Bucharest, Zagreb or Ljubliana
 • Budget of 25 000 LEK/year for professional courses, on-line education that can be increased if suggested course is related to the performance of the position

FINANCIAL CONDITIONS:

 • Monthly net salary for the first 1 year: LEK
 • Trial period of 3 months in the contract
 • Company telephone

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Please send your Cv at : [email protected] .


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Integral Educational Programs

INTEGRAL GROUP ka më shumë se 28 vite eksperiencë në ofrimin e konsulencës akademike për studentët, prindërit dhe të gjithë të interesuarit për zgjëdhjen e programeve më të mira të edukimit dhe institucioneve arsimore dhe është i pranishëm në disa vende europiane. Themeluar në Shqipëri që prej vitit 2011, Integral Educational Programs është kompania më e madhe në ofrimin e konsulencës akademike, me një përvojë 9-vjeçare në treg dhe përfaqëson më shumë se 100 institucione të njohura në Britaninë e Madhe, Europë, SHBA dhe Azi. Prej 16 vitesh, INTEGRAL GROUP ka organizuar një zinxhir të panaireve ndërkombëtare të edukimit ku nxënësit dhe prindërit takohen me përfaqësues të shkollave prestigjioze dhe universiteteve në mbarë botën dhe marrin informacion mbi tendencat dhe udhëzimet e fundit në fushën e arsimit. Panairi i parë i edukimit u organizua në Bullgari 16 vite më parë dhe sot organizohet rregullisht në Rumani, Slloveni, Kroaci, Serbi dhe, prej 9 vitesh, në Shqipëri.’


INFORMACIONE KONTAKTI