Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-02-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i komunikimit
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-02-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

On behalf of our client we are looking to recruit suitable candidates for the position of Communication Specialist

We are looking for an enthusiastic Communications Specialist to manage our external and internal communications and assist in our qualitative research projects. You will promote a positive public image and control the dissemination of information on our company’s behalf. Under the Business Development unit of company, you will liaise horizontally with all other company units to manage communication and information issues. 

You can send your CV to: [email protected]

Detyrat

• Develop effective company communication strategies.
• Manage company communications (memos, newsletters, brochures etc.).
• Draft content for mass media or company website (manage the contents for company Website).
• Manage the company presence in social media.
• Work with Business Development Unit at company for project proposals.
o Organize and produce company profile/experiences/overviews as required for tender application/proposal purposes. 
o Organize and review both language wise and visually, proposals and strategic presentations of the company.
• Organize initiatives and plan events or press conferences.
• Liaise with media and handle requests for interviews, statements etc.
• Assist and contribute in qualitative research projects (in depth interviews, focus group moderation, report writing).
• Collaborate with marketing professionals to produce copy for advertisements or articles.
• Facilitate the resolution of disputes with the public or external vendors.
• Assist in communication of strategies or messages from senior leadership.

Kualifikimet

• Proven experience as communications specialist.
• Excellent communication (oral and written) and presentation skills.
• Experience in copywriting and editing.
• Solid understanding of project management principles.
• Working knowledge of MS Office; photo and video-editing software is an asset.
• Outstanding organizational and planning abilities.
• Excellent skills in writing (Albanian).
• Proficient command of English.
• Experience in web design and content production is a plus.
• Master’s degree in public relations, communications or relevant field.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

You can send your CV to: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".