Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
SPAR

Aktivitet i shitjes me pakice se artikujve ushqimor dhe jo-ushqimor.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 55905 Bukepjekes

Tjeter
Tirane, Shqipëri 05-08-2021 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Balkan Finance Investment Group është një ndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri dhe rajon, i pranishëm me aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme, shitjet me pakicë, ofrimin e shërbimeve dhe manaxhimin e hapësirave tregtare apo industriale, telekomunikacion, industria minerare, financime dhe programe besimi për konsumatorët. SPAR Albania është pjesë e Balfin Group dhe drejton rrjetin më të madh të shitjeve ushqimore me pakicë me të drejtën e eksluzivitetit të emrit "SPAR".

Pozicioni:
 Bukëpjekës
Departmenti: Operacional
Vendodhja: QTU

Përmbledhja e Pozicionit: Prodhimi i produkteve të ndryshme të brumit në bazë të recetave të përgatitura nga Menaxheri i Departamentit;Të ndihmojë në prodhimin e produkteve të brumit, duke sistemuar në tavolinë të gjitha produktet që do të perpunohen.

Detyrat

Detyra dhe Përgjegjësi:
• Të njohë shumë mirë procedurat e pjekjes të produkteve të brumit;
• Të mbajë pastër dhe rregull tavolinat dhe pajisjet e repartit;
• Të marrë pjesë në inventaret e repartit duke sistemuar dhe rregulluar produktet e brumit në repart dhe frigorifer;
• Të raportojë pranë Përgjegjësit të Repartit për raste të abuzimit dhe përvetësimit;
• Të ketë iniciativë për të prodhuar ëmbëlsirat e ndryshme edhe në mungesë të përgjegjësit të repartit;
• Të mbikqyrë të gjitha proceset e punës në mënyrë që cilësia e produkteve të jetë në perputhje me standartet;
• Mbikqyrja e furnizimeve dhe sistemimi i tyre në frigorifer;
• Të ketë njohuri për të gjitha familjet e produkteve që tregtohen në hypermarket;
• Të njohë shumë mirë recetat e përpunimit të ëmbëlsirave dhe produkteve të tjera të brumit;
• Njeh shumë mirë repartin e prodhimit dhe te shitjes, etj.

Kualifikimet

Kërkesat: .Edukimi: Të zotërojë diplomë të shkollës profesionale në këtë profil. .Eksperiencat e punës: Minimumi 2 vite eksperiencë pune në këtë profil. .Kualifikime të tjera:
• Të ketë njohuri mbi produktet e brumit ;
• Të njohë dhe aplikojë recetat e përpunimit dhe pjekjes së produkteve të brumit, drithrave dhe ëmbëlsirave;
• Të zotërojë aftësi mbi procesin e shitjes së produkteve.

Shënime


Mënyra e aplikimit*: Kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV e tyre së bashku me letër motivimi në adresën e e-mailit [email protected] duke përcaktuar në subjekt pozicionin ose nëpërmjet postës në adresën: Selia Brunes Space, Rruga Nacionale Tiranë-Elbasan, Përballë Qendrës Tregtare TEG, Lundër, Tirane, Albania.
Afati i dorëzimit
20/07/2021

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr .9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".