Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 23-12-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon të punësojë për klientët tanë prestigjoz, Brand Managers. 

Detyrat

Detyrat dhe përgjësitë.  
1.      Kerkon nga Blerjet mbajtjen optimale te marveshjeve tregtare
-          Marzhet target per kategori,
-          Hapsirat per pozicionime secondare
2.      Perzgjedh asortimentin  per kategori ne perputhje me  nivelet e furnitoreve dhe produktet qe ato tregtojne
3.      Pozicionone  produktiet  sipas shitjeve
4.      Monitorim treg, cmimet e shitjes, prezenca e produkteve, dhe risite e tregut.
5.      Analizon performancen  e kategorise, shitje marxhe.
6.      Percakton cmimin e shitjes per te gjitha produktet.
7.      Monitorimi dhe kontrolli I stock ne market per te optimizuar shitjet.
8.      Monitorimi I porosive.
9.      Perzgjedh  produkte te reja  ne tregun  vendas dhe te huaj  per te ritur marzhet e fitimit.
10.  Mban mardhenien me Furnitor.

Kualifikimet

  • Kualifikimet arsimore, profesionale, shkathtesite kyçe, aftesite dhe pervoja: Arsim Universitar (Menaxhim Biznesi ).
  • Eksperience pune 1-3 Vjeçare ne pozicione te ngjashme.
  • Patent e kategorise "B".
  • Pagesen e pozicionit do te  jete e negociushme ne varesi te eksperinces.

Dërgoni Cv-në tuaj në [email protected]

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë