Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 12-10-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-10-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
40

Përshkrimi

EPPC Albania kërkon një Brand Manager për klientin e saj, një ndër shoqëritë lider në fushën e importit dhe distribucionit në Shqipëri.

Profili i punës: Menaxherët e markave (Brand Managers) janë përgjegjës për të mbështetur rritjen e shëndetshme të markës dhe arritjen e OCC (Operating Company Contribution – Kontributi ne Kostot Operative te Kompanisë), vëllimet dhe qëllimet e shpërndarjes së kompanisë. Puna e tyre mund të përfshijë mbikëqyrjen e reklamave, dizajnit dhe eventeve. Në të njëjtën kohë, ata janë përgjegjës për të siguruar që marka të jetë në përputhje me reklamat dhe fushatat.

Detyrat

Kërkimi dhe analizimi i tregut. Kryen hulumtime të tregut në mënyrë që të përditësohet me trendet e klientëve, si dhe bazat për të parashikuar tendencat e ardhshme. Strategjitë e markës.

 • Bazuar në udhëzimet e markës dhe analizat e tregut, zhvillon strategji të markave, plane të markave dhe mbikqyr fushatat e marketingut nëpër platformat e shtypit, transmetuese dhe online, për të siguruar që produktet dhe shërbimet të përmbushin pritshmërinë e klientëve dhe të ndërtojnë besueshmërinë e markave.
 • Analizon dhe raporton suksesin e fushatave në mbështetje të markave (arritja e KPI, ROI).
 • Organizon aktivitete të tilla si hedhja në treg e produkteve, ekspozitat dhe fotosesionet në bazë të programeve vjetore nga marka të aprovuar në fillimin e vitit.
 • Mbikqyrja e reklamimit, dizajni të produktit dhe format e tjera të marketingut për të ruajtur qëndrueshmërinë e markës, duke mbështetur menaxherët lokal të marketingut dhe tregut.
 • Vendos dhe zhvillon marrëdhënie të qëndrueshme midis kompanisë dhe klientëve;

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar Arsimin e Lartë ekonomik, marketing ose në një nga  fushat e ngjashme.
 • Të paktën 4 vite eksperiencë pune në pozicionin Brand Marketing (preferohet në Industrinë FMCG.).
 • Aftësi shumë të mira komunikimi ne gjuhën italiane dhe angleze, të folur dhe shkruar.
 • Njohuri shumë të mira në përdorimin e Paketës Microsoft Office.
 • Aftësi të spikatura komunikimi verbal dhe të shkruar.
 • Aftësi të provuara në menaxhimin e buxhetit.
 • Leje drejtimi mjeti kategoria B

Shënime


 Si të aplikoni: Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj duke ndjekur linkun e mëposhtëm: aplikim.eppc.al


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë