Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BAULED Sh.P.K

BAULED THE BEST LIGHTING SOLUTION The Bauled has focused on improving and providing the most energy-efficient lighting solutions. In striving to provide a comprehensive set of solutions for almost all possible lighting needs, Bauled brands have developed lines that fulfill everyday niches, such as home and office lighting, as well as specialized ones, such as warehouse and manufacturing. Luxmainer & Roettec’s line of products i...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirana, Albania, Rr. Pavarsia, mbrapa Casa Italia
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 067 6060100

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-07-2020 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Produkti
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania e ndricimit Bauled ofron vend pune vakant ne pozicionin Brand Manager  

Detyrat

 • Është përgjegjës për krijimin dhe komunikimin e imazhit të kompanisë dhe produkteve e shërbimeve që ajo ofron.
 • Kryen kërkime të tregut në mënyrë që të përditësohet me trendet e klientit, si dhe të përpiqet të parashikojë tendencat e ardhshme dhe të identifikojë fushat e mundshme në të cilat do të investohet.
 • Zhvillon strategji dhe administron fushata duke përdorur platforma të ndryshme për të siguruar që produktet dhe shërbimet të përmbushin pritjet e klientëve dhe për të ndërtuar besueshmërinë e markave.
 • Mbikëqyr proceset e marketingut me qëllim ruajtjen e e qëndrueshmërisë në brandim dhe afrimin e kompanisë në një linjë brandimi.
 • Analizon suksesin e fushatave të marketingut dhe harton raporte periodike lidhur me vijueshmërinë e tyre.
 • Krijon emra për produkte dhe shërbime të reja dhe ato ekzistuese si dhe ideon modele të reja për dizenjon e paketimeve, përfshirë forma, madhësi, ngjyra, fonte dhe imazhe.
 • Mbikëqyr fushatën e publicitetit të kompanisë në platforma të ndryshme si: TV, gazeta, revista, publikimet ne website, reklamimi në ekspozita, në rrugë, etj.
 • Monitoron shpërndarjen e produktit dhe reagimin e konsumatorit përmes krijimit të grupeve të punës për këtë qëllim.
 • Menaxhon ekipin e përfshirë në funksione të ndryshme të brandimit të kommpanisë.
 • Realizon takime me klientë dhe bashkëpunon me kolegë të departamenteve të tjera të kompanisë si dhe me partnerë të jashtëm.
 • Raporton pranë … për kryerjen e detyrave të tij.

Shënime


Adresa ; Rruga Pavarsia, mbrapa Casa Italia, Kashar, Tiranë

Nr Kontakti: 067 60 42 987 Te interesuarit te dergojne CV ne adresen: [email protected] 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".