Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 15-10-2022 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Bojaxhi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

D&D COLORAL me vendndodhje ne Xhafzotaj Durres  po kerkon te punesojë persona te kualifikuar ne pozicionin: Bojaxhi me Pistolete

Pagesa : 80.000 Lek + Bonuse

D&D ofron një gamë të gjerë shërbimesh në ngjyrosjen elektrostatike për sektore të ndryshëm:

 • Karpenteri metalike Fleta alumini ose zinku që përdoren për fasadat e ajrosura
 • Fletë celiku për panele.
 • Kangjella dhe porta të ndryshme për vila Tavolina dhe karrige metalike.
 • Çdo produkt tjetër metalik të përfunduar.
 • Të gjitha bojrat që përdorim janë të çertefikuara QUALICOAT

Profili i kandidatit:

 • Të ndjeke procesin e punes qe lidhet me lyerjen e pajisjeve;
 • Të ketë eksperiencë pune si usta bojaxhi me lyerje me
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese në grup.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit 355 67 208 4000 

D&D COLORAL

D&D COLORAL, themeluar ne 2004, është një nga kompanitë e para pionere e specializuar në shërbimet e ngjyrosjes elektrostatike. Suksesi në këtë fushë është kryesisht për shkak të cilesisë së larte te përpunimit, kërkesës së tregut dhe përkushtimit të stafit. Produktet metalike të lyera me cilësi të lar...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Durres, Shqipëri
 • Tel: 052219968
 • Mobile: 0672084000

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".