Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
INFO-Telecom Shpk

INFO-Telecom is a licensed electronic communications operator in Albania, providing Retail and Wholesale Telecommunication and Data Services. Incorporated in 2009, INFO-Telecom acquired the licenses to provide the services of public fixed telephone, national transit, international transit, data transmission, through the use of its public network for electronic services, and the numbering plan assigned by the Electronic and Postal C...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Dervish Hima Street, No. 1, Ada Tower
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +3554 5600 000
 • Mobile: +3554 5600 000

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-05-2021 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-05-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

ENER TRADE SH.P.K. me seli në Tiranë, Shqipëri, është pjesë e Industrisë së Shërbimeve Elektrike.

Detyrat

Detyrat kryesore:

 • Kontrollon futjen e të dhënave në sistemin e kontabilitetit për të siguruar saktësinë e faturës përfundimtare;
 • Mbledh të gjithë informacionin e nevojshëm për të llogaritur faturat e arkëtueshme (shumat e porosisë, normat e skontimit etj.);
 • Lëshon deklarata të llogarisë së klientit në mënyrë periodike ose kur është e nevojshme;
 • Azhurnoni regjistrat e kontabilitetit me pagesa të reja, bilancet, informacionin e konsumatorit etj;
 • Trajtoni ankesat nga klientët në lidhje me faturat;
 • Raportoni mbi aktivitetin te menaxhmenti i lartë.

Kualifikimet

Kriteret per pozicionin :

 • Te kete mbaruar studimet pasuniversitare ne Ekonomik / Finance;
 • Te njohe shume mire gjuhen angleze (gjuhet e tjera perbejne avantazh);
 • Te kete eksperience ne Billing 1-2 vjet ( e domosdoshme);
 • Mosha të jetë mbi 25 vjec.

Aftesi nderpersonale:

 • Kandidati duhet te kete aftesi te shkelqyera komunikimi dhe ndertoje marredhenie nderpersonale;
 • Menaxhim i mire i stresit dhe orientim ndaj detajeve;
 • Aftesi te mira ne zgjidhjen e problemeve dhe aftesi organizative;
 • Te jete serioz dhe ti jape prioritet ceshtjeve te hapura njekohesisht.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe kandidatet e interesuar mund te aplikojne per pozicionin duke derguar CV-ne e tyre ne adresen; [email protected]

Ju njoftojme se vetem kandidatet e pranuar do te kontaktohen per nje interviste prane zyrave tona.

Nr Kontakti 0684016349!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".