Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 68158 Bartender

Banakier
Tirane, Shqipëri 20-07-2022 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Banakier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania e kafesë "MULLIRI VJETER" tashmë e dashur dhe e mirënjohur me prodhimet e saj të kafesë me të njëjtin emër, e pranishme në treg me një shumëllojshmëri produktesh dhe me një rrjet dyqanesh ne Tirane dhe ne Durres.
Pozicioni i punes "Bartender"

Kualifikimet

• Te kete eksperience ne miksologji,kokteile
• Te kete aftesi bashkepunimi dhe organizimi
• Te jete energjik dhe pozitiv
• Te jete fleksibel ne lidhje me oraret e punes
• Mosha 20-30vjec
• Cv duhet te kete bashkengjitur foto
Ju informoj se aplikimet mbi pozicionet e punes duhet te vijne, ne adresen e email-it: [email protected]

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Mulliri Vjeter

Kompania jonë “Mulliri Vjetër”, me më shumë se 20 vjet eksperiencë, e filluar më parë nga një iniciativë e guximshme dhe duke ushqyer me vizion, misionin për të prodhuar kafenë e cilësisë më të lartë për ta shërbyer pranë jush.

Ndërkohë që aktiviteti po rritet ne bashkëpunim me faktin se numri i konsumatorëve dhe kërkesa per kafe cilësorë qëndron po në rritje, bën që angazhimi ynë per shpërndarjen e mishelës cilësore jo...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Berxull Rruga Dytesore Tirane - Durres, 100m prane Ures Limuthit
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 2407923
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë