Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Edotta Shpk

Edotta Shpk. eshte krijuar ne Tirane ne vitin 2014 me synim zhvillim software per web dhe per mobile per tregun nderkombetar. Aplikacionet kryesore ne zhvillim nga Edotta shpk. janë: 1) Edotta Multioriginator 2.0, nje software financiar per banka. 2) Edotta 3.0, nje software e-learning ne web per te krijuar nje mjedis te perparuar per mesimin dhe menaxhimin online. Edotta është një skuadër gjithmonë e angazhuar në kërkim dhe...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Adresa: Rr. Kavajes, pall. Baja-BAD, pranë Tirana Business University, Tiranë.
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-04-2021 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Edotta Sh.p.k azienda che opera da 6 anni sul mercato con servizio IT e consulenza commerciale/finanziaria/backoffice per la Cessione del Quinto e in cerca di risorse per il profilo :

Backoffice (trattamento dei dati contrattuali e sviluppo di tali fino al perfezionamento dei contratti).

Si offre:

 • Fisso mensile e contratto di lavoro full time conforme alle leggi Albanesi.
 • 8 ore al giorno su turni fissi (Weekend liberi).
 • Back office dedicato e formazione continua.
 • Lavoro in un ambiente giovanile e dinamico con possibilità di crescita professionale.

Detyrat

La mansione prevede:  

 • Gestione dei diversi canali di comunicazione .
 • Controllo data entry.
 • Verifica criteri generali gestione mail/pec e richiesta documentale .

Kualifikimet

Si richiede:

 • Italiano fluente (scritto e orale).
 • Ottime competenze informatiche e uso Microsoft .
 • Ottime capacità relazionali e comunicative.

Requsiti preferenziali:

 • Precedente esperienza sull'ambito finanziario (preferibile conoscenza del prodotto cessione del quinto).
 • Laurea in Economia e\o Marketing.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Le persone interessati potranno inviare il loro Curriculum tramite email:  [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".