Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-11-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Asistent zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Prane kompanise Edotta Shpk eshte i pranishem nje divizion sherbimesh ne lidhje me rekuperimin e kredive nepermjet phone collection dhe payment balancing.

Detyrat

  • Aktiviteti i punes ka te beje me balancimin e pagesave te kryera drejt nesh; per aktivitetin e rekuperimit te kredive eshte parashikuar edhe ndihma e zyres ligjore brenda udheheqeses se Grupit Financiar.
  • Oferta: Edotta eshte ne kerkim te personave te motivuar dhe te orientuar drejt objektivit me eksperience ne fushen e rekuperimit te kredive.
  • Personi i perzgjedhur do te inserohet ne nje ambient pune te ri dhe stimulues, do te formohet per rolin e perzgjedhur dhe do te kete mundesi te rritet profesionalisht ne nje kompani dinamike dhe ne rritje te vazhdueshme.

Kualifikimet

  • Gjuha e kerkuar: Italisht e folur dhe e shkruar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania ne adresen e email-it [email protected] duke specifikuar ne subjekt "Incassi e Collection".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Edotta Shpk

Edotta Shpk. eshte krijuar ne Tirane ne vitin 2014 me synim zhvillim software per web dhe per mobile per tregun nderkombetar. Aplikacionet kryesore ne zhvillim nga Edotta shpk. janë: 1) Edotta Multioriginator 2.0, nje software financiar per banka. 2) Edotta 3.0, nje software e-learning ne web per te krijuar nje mjedis te perparuar per mesimin dhe menaxhimin online. Edotta është një skuadër gjithmonë e angazhuar në kërkim dhe...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Adresa: Rr. Kavajes, pall. Baja-BAD, pranë Tirana Business University, Tiranë.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë