Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
WOW Digital Agency

Marketing e communication

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 17-06-2020 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Informaticien
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

WOW Digital eshte duke kerkuar per nje Back End Web Developer, pergjegjes per manaxhimin e shkembimit te te dhenave midis serverave dhe perdoruesve te programit. Fokusi kryesor do te jete Zhvillim aplikacionesh bazuar ne Python, kijimi i moduleve dhe integrimi i API me SDK te ndryshme. Pergjegjes per integrimin e elementeve te back/front end te ndertuar ne aplikacion  

Job Title: Back End Senior

Report to: CEO

Paga: Mjaft ambicioze

Location: Tirane, Shqiperi

Detyrat

Përgjegjësitë kryesore:

 • Integrimi I elementeve te zhvilluar nga zhvilluesi back-end me anen logjike te serverit.
 • Ndertimi I kodeve dhe arkives se tyre per t’u perdorur ne cdo kohe
 • Optimizimi ne maksimum I shpejtesise dhe pershkallueshmerise
 • Implementimi I sigurise ne sisteme dhe I mbrojtjes se te dhenave
 • Dizenjimi dhe implementimi I DB
 • Të jetë i organizuar në ditën e tij/saj të punës
 • Të jetë kerkues nga vetja për të dhene më të miren për kompaninë dhe duke u përditësuar në aspektin e tij/saj profesional

Kualifikimet

Njohurite Teknike

 • Njohje te shkelqyera te programimit ne gjuhet (Python, Ruby, Java,JavaScript etc.)
 • Njohje shume te mira te procesit te front-end ne teknologjite dhe platformat si JavaScript, HTML5, and CSS3
 • Njohuri te mira ne CSS pre-processors, sic jane LESS and SASS
 • Aftesi te shkelqyera ne eksportin e te dhenave, transformimin dhe scriptimin e tyre edhe ne formate te tjere te tyre
 • Njohuri te thelluara te integrimit te burimeve te ndryshme te te dhenave dhe DB ne nje system te vetem
 • Krijimi I skemave te data base te tilla qe te prezantoje dhe suportoje proceset e biznesit
 • Implementimi i automatizuar te platformave testuese dhe njesive te testeve
 • Aftesi dhe njohuri te thelluara te ruajtjes dhe mbrojtjes se te dhenave.
 • Njohja e Tensorflow, pytorch etj, perben avantazh

Aftesite Profesionale dhe personale

 • Diplomë Universitare, në degët e Information Teknologji
 • Të ketë minimum 3 vjet experience në këtë profil
 • Aftësi shumë të mira komunikuese dhe pune në grup
 • Aftesi te te punuarit ne nivle vete-manaxhimi 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni cv tuaj ne : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".