Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86202

Avokat

Tirane, Shqipëri 04-03-2024 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Avokat

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Po

Po

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

04-03-2024

---

---


Përshkrimi

Studio ligjore “SBI&Partners" shpk, e angazhuar ne konsulence ligjore dhe perfaqesim gjyqesor eshte ne kerkim te nje ; Avokat (pozicion full-time).


Kualifikimet

Ftojme te aplikojne te gjithe te interesuarit/at, te cilet plotesojne kriteret e meposhtme:

  • Te kene fituar titullin Avokat dhe te kene mbi 3 vjet eksperience punesimi ne nje zyre avokatie në pozicionin Avokat;
  • Te zoterojne gjuhen angleze ne nivel profesional;
  • Te kene eksperience ne fushen e perfaqesimit gjyqesor dhe përpilimin e cdo dosje gjyqësore;
  • Te kene nje mesatare te pergjithshme te studimeve Bachelor dhe Master mbi 8.5;
  • Te jene te afte te punojne ne grup dhe ne menyre te pavarur.
  • Te disponoje leje drejtimi

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Per te aplikuar, lutem dergoni ne adresen e e-mail-it [email protected]

Me subjekt: “Aplikim per avokat”, ku te vendosni ne attach:
- CV bashke me foto;


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".SBI&PARTNERS, sh.p.k

Ne Fushen e Jurisprudences (Drejtesise). Kryerjen e cdo aktiviteti te lejuar dhe te njohur nga ligji nr.9109, date 07.07.2003 " Per Profesionin e Avokatit ne RSH, i ndryshuar; Sherbime Ligjore; Mbrojtje ligjore dhe Perfaqesime Ligjore prane Instirucioneve Shqiptare dhe Te Huaja; Ndihme dhe Konsulence Juridike nepermjet Keshilimit Ligjore per çeshtje te ndryshme, per personat fizik apo juridik, publik apo private, te Institucioneve Publike apo Private, ne lidhje me cdo problem eventual; Asistence Juridike; Perpilim Aktesh Juridike; Zgjidhjen e Ceshtjeve me Marreveshje mes paleve, etj.


INFORMACIONE KONTAKTI