Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 69313 Avokat

Avokat
Avokat
Tirane, Shqipëri 31-08-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Avokat
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Studio Ligjore Angelus LEX kërkon të punësojë: Avokat/e.

Detyrat

 • Ndjekje procedura pranë Institucioneve të ndryshme;
 • Pregatitje kërkese – padi, mbrojtje, kërkesa penale, civile, ankime, rekurse;
 • Përfaqësim i cështjeve në gjykime civile;
 • Përfaqësim I cështjeve në gjykime penale;
 • Përfaqësim I cështjeve në Gjykatë Administrative;
 • Dorëzim I kërkesave në Gjykatë, Prokurori, Institucione, marrje informacioni dhe ndjekje.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar studimet e larta pranë Fakultetit të Drejtësisë;
 • Të ketë minimalisht 3 vite experience pune në të njëjtën fushë;
 • Prezencë, etikë, shprehi juridike;
 • Të ketë njohuri të mira të paketës MS Office;
 • Të jetë e komunikueshme dhe natyrë bashkëpunuese me kolegët e punës;
 • Të jetë e përkushtuar në procesin e punës dhe e motivuar gjatë orarit të punës.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV-të në adresën e e-mail: [email protected]

Tel: 0697041173


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


ANGELUS LEX

Cdo rast eshte i ndryshem. Por eksperienca e firmes tone eshte nje garanci qe suksesi te mbetet elementi qe i bashkon te gjitha ceshtjet qe ne trajtojme. Mosmarreveshjet ne zbatimin e kontratave te pasurive te paluajtshme si dhe ato tregtare, ndiqen me profesionalizem, jo vetem per te qartesuar klientin per situaten ligjore, por duke e keshilluar dhe shoqeruar ne hapat e zgjidhjes ne favor te tij. Ndermjetesimi per mbledhjen e det...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë