Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Banka Kombetare Tregtare BKT

BKT është banka më e madhe në sektorin bankar Shqiptar dhe ka një pozitë udhëheqëse për sa i përket termave të treguesve kryesorë të madhësisë së bankave; asetet, huatë, letrat me vlerë të investimit, depozitat dhe fitimi neto. Banka Kombëtare Tregtare ka marre gjate viteve çmime të shumta për shërbimet e saj, duke e vleresuar si Banka e Vitit nga organizata të ndryshme.

BKT konsiderohet si investitori më i madh i ekonom...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga e Vilave, Qendra e Biznesit Fusha, Lunder 1, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 042 281 554
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 17-05-2021 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Informaticien
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ATM Operation and Maintenance Specialist - Alternative Distribution Channel Operations
Job Definition The main role of the ATM Operation and Maintenance Specialist is to give first level support and follow up the technical issues related to the ATM service.  

Detyrat

Main Job Responsibilities

  • Responsible to monitor ATM performance, identification of the issues and follow up in order to minimize service interruptions
  • Responsible for the reconciliation of card transactions and follow up of the differences with the respective departments in the bank,
  • Follow up new developments and test new version of the applications.  

Kualifikimet

Minimum qualification and experience

  • Bachelor's Degree in computer science or a related Information Technology field.
  • Good Knowledge of databases such as Oracle.
  • Very good knowledge of English Team player Very good analytical skills

Shënime


Interested candidates are encouraged to apply in our website www.bkt.com.al or to this link: https://cv.bkt.com.al/candidate/job_search# until 17.05.2021.
All applications will be treated with the highest confidentiality.
Only candidates that meet our criteria will be notified.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".