Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74236

Asistente Zyre Kontrolli Cilesie

Tirane, Shqipëri 22-02-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Asistent zyre

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-02-2023

---

---


Përshkrimi

INTERNATIONAL LEATHER WEAVINGS  kerkon te punesoje Asistente Zyre Kontrolli Cilesie.
 


Detyrat

  • Asisiton ne kryerjen e kontrollit e cilësisë së produkteve/materialeve, për defekte apo devijime nga standardet e kërkuara.
  • Sistemime/paketime te produkteve.
  • Menaxhim i informacioneve të përditshëm, telefonin, kontrollon email-in dhe bën delegimin e email-eve tek personat përkatës në rast vonesash/ mungesash apo shkëputje.
  • Realizim i detyrave të tjera administrative të nevojshme për mbarëvajtjen e proçeseve të punës.

Kualifikimet

  • Te jete e diplomuar ne fushat e ekonomise./
  • Të zotërojë mirë gjuhën Italiane;
  • Etikë të mirë pune dhe dëshirë për të mësuar dhe punuar;
  • Aftësi të mira komunikuese, të punës në grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohen :

  • Pagese e kenaqshme. (350 Euro Neto)
  • Kushte shume te mira pune.

Adresa : Domje Tirane
  
Te interesuarat te dergojne Cv ne Italisht  adresen : [email protected]  


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
International Leather Weavings Shpk

International Leather Weavings Shpk