Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 01-09-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Asistent zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-09-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MIW Builders është një kompani dyersh dhe dritaresh që operon në USA me një zyrë biznesi në Tiranë.
Si pjesë e aktivitetit të saj në Shqipëri, kompania është në kërkim të dy kandidateve për pozicionin: Asistente Zyre.

Detyrat

• Organizimi dhe koordinimi i punës në Gmail, Google Calendar dhe Google Drive, Excel, CRM;
• Komunikim në telefon dhe email me klientët dhe korporatën Lowe’s;
• Komunikim me punonjësit (ekipet instalues) dhe korporatën në USA;
• Koordinim me ekipin e zyrës në detyrat dhe përmbushjen e tyre.

Kualifikimet

• Të shkruajë, lexojë dhe komunikojë rrjedhshëm në gjuhën Angleze;
• Aftësi të avancuara kompjuterike;
• Të jetë i orientuar drejt detajeve dhe zgjidhjes së problemeve;
• I hapur për të mësuar gjera të reja.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Orari dhe Pagesa
• Orari i punës është nga e Hëna deri të Premten nga ora 14:00-22:30. (një e Shtunë në muaj punë)
• PAGESA: 55,000 lekë (paga neto).
• Punëdhënësi paguan: Transportin e siguruar, të gjitha taksat dhe sigurimet në bazë të pagës neto të paguar nga kompania.
• Adresa: Rr. Zef Jubani, Sheshi Willson, Tiranë

Mund të dërgoni CV-në: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


MIW Builders INC

MIW Builders INC is an installing company, more than 20 years in the American Market that collaborates with the 2nd Corporate in USA in retail, Lowe’s.Our company is located in Oakland Park, Florida, and our second branch is in Tirana, Albania.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë