Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com



Tirane, Shqipëri 12-10-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Asistent zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria "2RC" sh.p.k. është një shoqëri me kapital privat e cila është themeluar në Tiranë, në Korrik të vitit 2006, e njohur më parë nën emrin "2R-Construction" sh.p.k. "2RC" e ka filluar aktivitetin e saj në fushën e ndërtimit dhe konsulencës së lidhur me këtë sektor, e sot, falë punës serioze dhe korrekte ajo është zhvilluar me ritme të konsiderueshme, duke e shtrirë veprimtarinë e saj më gjerë në këtë industri, jo vetëm në ndërtime civile e industriale, por edhe me ndërtime të ndryshme në fushën elektro – energjitike.

Shoqeria "2RC" shpk.kerkon Asistente Zyre me kohe te plote me profilin si me poshte:  

Detyrat

 • Realizon komunikimet nëpërmjet telefonit fiks/celular, postës elektronike, kontakteve të drejtëpërdrejta me stafin e kompanisë, klientët,etj.
 • Ndjek çdo ditë problemet me telefon për sektoret e tjerë të kompanisë brenda dhe jashtë dhe raporton problematikat.

Kualifikimet

 • Kandidati/e duhet te kete mbaruar arsimin e lartë, preferohet te ketë mbaruar Fakultetin Juridik
 • Duhet te njohe programet baze Microsoft, excel, PowerPoint etc.
 • Te kete gjuhen angleze ne te shkruar dhe te folurën ne mënyre te rrjedhshme ( niveli C1).
 • Te ketë aftësi te mira komunikimi dhe punën ne grup.
 • Preferohet mosha 21-45 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Cv duhet te ketë foto dhe aplikuesit qe nuk e dërgojnë aplikimin  te shoqëruar me fotografi  dhe nese fotografia mungon aplikimi nuk do merret në konsideratë.

 Te interesuarit te drejtohen ne email me adresë: [email protected]

Per me shume informacion telefononi ne 0692044440


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.



Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".






2RC

Shoqëria “2RC” sh.p.k. është një shoqëri me kapital privat e cila është themeluar në Tiranë, në Korrik të vitit 2006, e njohur më parë nën emrin “2R-Construction” sh.p.k.. “2RC” e ka filluar aktivitetin e saj në fushën e ndërtimit dhe konsulencës së lidhur me këtë sektor, e sot, falë punës serioze dhe korrekte ajo është zhvilluar me ritme të konsiderueshme, duke e shtrirë veprimtarinë e saj më gjerë në këtë industri, jo vetëm në...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. “Pashko Vasa”, Pallati Nr.8
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Kontakto 2RC në WhatsApp Punët aktive të kompanisë