Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Albdesign

Albdesign u themelua në nëntor 1994 në qytetin e Tiranës.
Sfida është impenjative: në një treg shqiptar të shtypit që duket se kërkon vetëm numrat e mëdhenj, shpejtësi të madhe, maksimumin e konkurencës, kompania gjen një personalitet të veçantë, duke u bazuar në kerkimin absolut të cilësisë, të shërbimit ndaj klientit dhe të kontrollit total mbi prodhimin, duke mos i hequr asgjë kapacitetit prodhues. I tërë cikli prodhues i a...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 21-10-2020 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Asistent zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shtypshkronja Albdesign shpk kërkon te punesoje Asistent /e Zyre

Detyrat

• Kujdeset për ҫështjet administrative të zyrës;
• Organizon takimet në kohë dhe me përpikmëri;
• Asiston në përgatitjen e dokumentacionit dhe materialeve të nevojshme;
• Raporton tek eprori për mbarëvajtjen e punës.
• Sipas kërkesës kryen edhe punë të tjera që ndërlidhen me vendin e punës;

Kualifikimet

• Të ketë mbaruar studimet universitare,
• Të ketë njohuri shumë të mira të paketës Microsoft Office,do te jete plus dhe njohja e programit financiar Alpha web 
• Të ketë njohuri të gjuhës angleze
• Të jetë korrekt në zbatimin e detyrave që i ngarkohen;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë të kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-in në adresën e mëposhtme: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".