Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Agikons

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort’’ (Kavajë), “Tarraca e Ullijve” (Dhërmi), “Plazhi i Gurtë” (Qeparo), “Bougainville Bay” (Sarandë) si edhe “Meshtekna” Brez...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Blloku Rezidencial "Kodra e Diellit" A0/1 Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 48830021
 • Mobile: 0684052085

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 27-07-2020 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sekretare
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Asistentja e Zyrës është përgjegjëse për manaxhimin e informacionit të përditshëm dhe koordinimit të mjeteve të transportit të stafit të shoqërisë.

Detyrat

 • Realizon komunikimet nëpërmjet telefonit fiks/celular, postës elektronike, kontakteve të drejtëpërdrejta me stafin e kompanisë, klientët, kandidatët etj.
 • Gjithashtu realizon mirëpritjen dhe shoqërimin e klientëve gjatë intervalit të kohës 10:30 me 19:00 sipas departamenteve që kanë përcaktuar takimet.
 • Ndjek çdo ditë problemet me telefon për sektoret e tjerë të kompanisë brenda dhe jashtë rezidences dhe rapoton problematikat te Menaxherja e Sektorit.
 • Përpunon çdo ditë në excel intinerarin e furnitoreve të sektorit.
 • Ndjek proceduren e firmosjes së kontratave të punes, për punëtorët qe punojnë nëpër objektet jashtë rezidencës duke koordinuar me departamentin e Burimet Njerezore për përfundimin e proçesit.
 • Njofton dhe informon Burimet Njerezore për personat që paraqiten te Informacioni, sipas çeshtjeve që kanë.
 • Përmbledh çdo ditë raportet e Teknikeve dhe Inxhinierve të Ndërtimit në një raport të vetem dhe ja dërgon Drejtuesve të Kompanisë dhe Kryeinxhinierit.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar Arsimin e Lartë.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze dhe Italiane.
 • Preferohen kandidate me eksperiencë të ngjashme pune.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe të punuarit në grup.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të ''Paketës Office''.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Paga është e negociushme në varësi të përvojës së kandidatit. Aplikantët e interesuar mund të dërgojnë CV-të e tyre deri më datë 12.07.2020. 
Email: [email protected]
Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887, date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".