Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72760

Asistente Shitje

Tirane, Shqipëri 05-12-2022 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shites

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

05-12-2022

---

---


Përshkrimi

Përgjegjës  për ti ofruar klientëve një shërbim cilësor, profesional dhe nje eksperiencë pozitive në blerje.


Detyrat

  • Të realizojë objektivin mujor individual të shitjeve duke arritur në mënyrë të vazhdueshme objektivat e kompanisë;
  • Të ofrojë shërbim të  lartë e cilësor të klientit  sipas standarteve të kërkuara nga marka e kompana;
  • Të ndjekë me përgjegjësi mirëmbajtjen, organizimin dhe pozicionimin e produkteve sipas udhezimeve të markës dhe visual merchandising ;
  • Të ndjekë dhe monitorojë nivelin e stokut të ekspozuar në dyqan;
  • Të ndjekë realizimin i inventarëve të pjeshshëm e të plotë  te dyqanit ;
  • Të menaxhojë ankesat dhe komentet e klientëve .

 


Kualifikimet

  • Përvojë pune në shitje me pakicë e freferueshme në sektorin fashion retail ;
  • I gatshëm dhe proaktiv;
  • Aftësi të shkëlqyera komunikim;
  • I aftë për të punuar në grup dhe nën presion.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar për të aplikuar për këtë pozicion, duhet të dërgojnë CV-në brenda datës 05/12/2022 në: [email protected]  

Sqarim: Vetëm aplikantët  të cilët plotësojnë kriteret e lartpërmendura  do të kontaktohen për intervistë.

* Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipsa ligjit nr.9887 të vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


 

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
SAFE SECURITY ALBANIA

Safe Security Albania është pjesë e kompanive të "Concord Investment Group"e cila merret me manaxhimin dhe administriminin e qendrave tregtare  Galeria ETC, Concord Center , Kristal Center dhe objekteve të tjera të biznesit dhe ato rezidenciale si Europian Trade Center, San Pietro, Fior di Bosco etj 


INFORMACIONE KONTAKTI