Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Agikons

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort’’ (Kavajë), “Tarraca e Ullijve” (Dhërmi), “Plazhi i Gurtë” (Qeparo), “Bougainville Bay” (Sarandë) si edhe “Meshtekna” Brez...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 14-08-2020 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Projektesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-08-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Asistent/e i/e Projekteve eshte pergjegjes/e per ofrimin e mbeshtetjes administrative dhe tekinike manaxherit te projektit.

Detyrat

 • Bashkëpunon me Manaxherin e Projekteve për të planifikuar, realizuar dhe finalizuar projektin sipas afateve kohore dhe buxhetit të përcaktuar (sipas Projekt-Preventivit).
 • Siguron marrjen, sistemimin dhe perditesimin e informacionit teknik/financiar/adminstrativ nga kompania dhe jashtë saj në funksion të zbatimit të projektit.
 • Realizon objektivat e projektit duke siguruar bazën materiale sipas procedurave dhe rregullave të kompanisë.
 • Asiston në ndjekjen e kostove dhe komunikon me furnitorët për të bërë të mundur rakordimin me grupet e punës dhe materialeve.
 • Koordinon me Furnitorët dhe Magazinierët, që të sigurojë materialet nevojshme Ekipeve të Zbatimit të projektit.
 • Komunikon dhe koordinon me stafin e Projektit per detyrat per realizimin dhe finalizimin e projektit sipas afateve kohore dhe buxhetit të përcaktuar .
 • Komunikon me Manaxherin e Projekteve për problematikat e hasura në përmbushjen e kontratave duke sugjeruar alternativa të përshtatshme për zgjidhjen e tyre.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar Arsimin e lartë, preferohet ne Fakultetin e Ekonomisë, Ndërtimit, Arkitekturës.
 • Të ketë mbi 3 vjet eksperience pune si Asistent/e Projektesh në këtë fushë ose në fusha të ngjashme.
 • Të zoterojë shume mire gjuhën Angleze .
 • Të zoteroje shumë mirë Paketën Office.
 • Të ketë aftesi të shumë të mira komunikimi, organizimi dhe pune ne grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikantët e interesuar mund të dërgojnë CV-të e tyre deri më datë 14.08.2020 në adresën email: [email protected]

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".