Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Instituti Profesional ATC

Instituti Profesional ATC i themeluar më 5 shtator 2012 ka një mision; Të përgatisë profesionistë në nivelet më të larta, të cilët të jenë të aftë për tregun e punës, vendas dhe atë të huaj. Stafi i kualifikuar, programet dhe sistemi ynë i mësimdhënies ngjason me sistemin dual gjerman, pasi teoria kombinohet më së miri me praktikën në laboratorët tanë modern, si edhe me praktikën profesionale intensive pranë kompanive partnere....

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Qendra e Biznesit "Karl Topia " kati i dyte (prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi, Tirane)
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0694418090

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-07-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Asistente Administrative
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Manaxherial
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Asistente Operative/ Administrative

Detyrat

Detyra kryesore dhe pergjegjësitë:

 • Zbaton udhëzimet dhe direktivat e dhënë nga drejtuesit
 • Raportim i vazhdueshëm tek drejtuesit
 • Koordinim, monitorimi i punëve të departamenteve të kompanisë
 • Monitoron dhe menaxhon efikasitetin e shërbimeve
 • Lehtëson koordinimin dhe komunikimin midis funksioneve mbështetëse

Kualifikimet

Aplikanti duhet:

 • Të ketë kryer studimet e larta, dega Administrim dhe Menaxhim Biznesi;
 • Të ketë përvojë pune mbi 5 vite (të vërtetuar me librezë);
 • Të ketë njohuri dhe përvoje në këtë fushë;
 • Të njohë programet bazë të kompjuterit (microsoft office);
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës anglisht, (njohja e gjuhëve të tjera) përbën përparësi;
 • Mosha 30-45 vjeç

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikanti duhet ta dërgojë CV-në në gjuhën shqipe të shoqëruar me fotografi.

E-mail-it: [email protected]
Cel.: 0035569 44 18 090

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".