Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78243

Asistente Finance/Logjistike

Tirane, Shqipëri 21-06-2023 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Asistent Finance

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-06-2023

01-06-2023

---


Përshkrimi

Prosound Sh.p.k. kompani lider ne fushen e sistemeve Audio Vizuale dhe organizimin e Eventeve te ndryshme, me nje eksperience 16 vjecare, ne kuader te zgjerimit te aktivitetit kerkon te punesoje: Asistence finance/logjistike. 


Kualifikimet

  •  Te kete mbaruar arsimin e larte në fushen e Finances/Menaxhim Biznes.
  • Te kete njohuri te gjuhes angleze.
  • Te kete njohuri të mira ne perdorimin e  programeve Microsoft Office (Word,Exel etj.)
  • Te jete e afte ne perdorimin e programit Financa 5.
  • Te kete  minimalisht mbi 1 vit eksperience pune.
  • Te kete aftesi te mira nderpersonale dhe komunikimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit mund te dergojne nje CV ne adresen e emailit: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Prosound Shpk

Prosound shpk, themeluar ne vitin 2006 eshte kompania lider ne fushen e sherbimeve Audio-Vizuale ne Shqiperi. Me nje staf te kualifikuar prej me shume se 40 personash dhe me teknologjine me te fundit te pajisjeve, ofrojme sherbim profesional per cdo lloj eventi: Koncerte, Live Band & Dj, Konferenca, Kulturore, Promocione, Dasma, Festa Private Sportive etj


INFORMACIONE KONTAKTI